Херсон °C

На Херсонщині триває робота з протидії незаконному продажу водних біоресурсів

Новости » Общество
0

10 листопада 2021 року Херсонський рибоохоронний патруль зафіксував сім порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено чотири протоколи за грубе порушення Правил рибальства (два з яких зафіксовано в межах території НПП «Нижньодніпровський») та один - за ч. 1 ст. 88-1КУпАП (порушення порядку придбання, збуту та розповсюдження об’єктів тваринного світу). Крім цього, оформлено два акти виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений. Протягом доби у порушників конфісковано майже 29 кг риби в тому числі 6 кг за фактом незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів. Збитки, завдані рибним запасам, склали 11 688 грн.

Для прикладу, державними інспекторами відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» на центральному ринку у м. Херсон зафіксоване порушення Правил придбання та збуту водних біоресурсів. Порушник здійснював збут раків загальною вагою 6 кг., без наявності документів, що підтверджують їх походження.

За даним фактом відносно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 88 - 1 КУпАП. Вказаний адміністративний матеріал буде направлено до суду для розгляду та прийняття відповідного рішення.

Пам’ятайте, ви маєте право самостійно попросити у продавця пред’явити документи щодо законності походження водних біоресурсів. Вказаними діями ви допоможете у боротьбі з незаконним вилученням та реалізацією водних біоресурсів.

Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «Гарячої лінії»: (050) 012-35-73.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: