Херсон °C

Браконьєри рибалили в межах території НПП «Нижньодніпровський» та поблизу набережної в Херсоні

Новости » Общество
0
Протягом доби Херсонський рибоохоронний патруль зафіксував п’ять порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено три протоколи за грубе порушення Правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП), один з яких зафіксовано в межах території НПП «Нижньодніпровський», та оформлено два акти виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений. У правопорушників конфісковано понад 10 кг риби та шість од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибним запасам, склали 58 195 грн.
Одне із грубих порушень Правил рибальства зафіксовано на зимувальній ямі в акваторії р. Дніпро, поблизу набережної «Парку Слави» Дніпровського району м. Херсон.
В наслідок незаконних дій порушник наніс збитки на суму 51 697 грн.
Наголошуємо, що заборона вилову риби на зимувальних ямах є не менш важливою, ніж заборона у весняно-літній період, адже чим більше збережемо риби взимку, тим ефективніше буде відбуватись процес природного відтворення водних біоресурсів. Тож наполегливо закликаємо рибалок-любителів та користувачів дотримуватися Правил рибальства, в частині заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах.
Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» за номером: (050) 012-35-73.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: