Херсон °C

У Нововоронцовській громаді для дітей-сиріт придбали житло

Новости » Общество
0
У 2021 році Нововоронцовська територіальна громада отримала майже 2 млн. гривень державної субвенції для придбання житла для шістьох осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на позачерговому квартирному обліку.
12 листопада селищний голова Володимир Марчук вручив ключі від власної квартири першій з щасливчиків - 22-річній дівчині з числа дітей-сиріт. Чотирьохкімнатну квартиру вона обрала самостійно, поряд з квартирою своєї сестри, а придбано її було після складеного акту обстеження та засідань кількох комісій. Про це йдеться на офіційній сторінці громади у соцмережі.
Питанню забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа селищна рада приділяє особливу увагу: за останні 5 років придбано 2 житлових об'єкта під соціальне житло, 1 – для функціонування дитячого будинку сімейного типу та 5 квартир й будинків у власність особам з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Для дітей цієї категорії — це надія та шанс отримати власне житло, що є вагомою допомогою і надалі дає зробити впевнений крок у майбутнє.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: