Херсон °C

Спеціалісти ЦНАПу Херсона відвідають старостинські округи міської громади

Новости » Общество
0
Адміністратори Центру надання адміністративних послуг Херсонської міської територіальної громади здійснять виїзні прийоми громадян до Комишан, Степанівки, Садового, Наддніпрянського, Зеленівки та Антонівки – про це йшлося на нараді з головами старостинських округів, яку провела секретар міської ради Галина Лугова. Про це повідомляє пресслужба Херсонської міської ради.
Нагадуємо, що після відповідного рішення, прийнятого депутатами міськради, запрацювали пересувні віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАПу. Завдяки цьому, мешканці старостинських округів матимуть змогу отримувати адмінпослуги за місцем свого проживання, окрім здійснення реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації.
Також у рамках реформи адміністративних послуг та за підтримки Програми USAID, Херсонська МТГ отримала пересувні мобільні кейси (робочі місця адміністратора) «Мобільний адміністратор» для обслуговування окремих категорій громадян, які не мають змогу відвідати ЦНАП. Порядок його роботи можна переглянути за посиланням.
У Степанівці спеціалісти ЦНАПу працюватимуть 23 листопада з 9:15 до 15:00 в адмінбудівлі Степанівського старостинського округу (с. Степанівка, вул. Джона Говарда, 55).
Прийом громадян у селищі Зеленівка відбудеться 23 листопада з 9:30 до 15:00 в адмінбудівлі Зеленівського старостинського округу (смт Зеленівка, вул. Лесі Українки, 7).
У смт. Наддніпрянське завітають 23 листопада з 10:15 до 15:00, прийом відбудеться в адмінбудівлі Наддніпрянського старостинського округу (смт Наддніпрянське, вул. О.О.Собка).
До села Садове спеціалісти ЦНАПу приїдуть 23 листопада, прийматимуть громадян з 10:45 до 15:00, у адмінбудівлі Садівського старостинського округу (с. Садове, вул. З. Космодем’янської, 3-а).
У смт. Комишани прийом спецалістами ЦНАПу відбудеться 24 листопада з 9:00 до 13:00 у адмінбудівлі Комишанського старостинського округу (смт Комишани, вул. Центральна, 81-а).
У селищі Антонівка прийом відбудеться 25 листопада з 9:00 до 13:00 у адмінбудівлі Антонівського старостинського округу (сел. Антонівка, вул. Центральна, 48-а).

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: