Херсон °C

У парковому містечку ХДУ висадили 104 рослини до ювілею

Новости » Общество
0
До 104-ї річниці з моменту створення Херсонського державного університету в парковому містечку університету висадили 104 рослини. Про це пише у Фейсбук ректор ВНЗ депутат обласної ради Олександр Співаковський.
- Випускники, студенти, викладачі, представники ректорату, декани та поважні гості долучилися до традиційної осінньої акції з благоустрою, яка цього разу дещо особлива.
По-перше тому, що висадили 104 рослини, які символізують 104 роки розвитку Херсонського державного університету. Ми висаджуємо те, до чого повернемося через роки – ці молоді саджанці нагадають нам про яскравий момент. Колись повернемося спогадами в цей день і впевнено скажемо, що для кожного з нас – то найкращий час у найкращому університеті!
По-друге, захід особливий ще й тому, що до нього долучилися шановні гості – Генеральний Консул Республіки Польща в Одесі Катажина Солек та другий секретар Консульства Павло Недведєцький.
Такі акції об’єднують, бо несуть лише позитив! Приємно було дивитися на молодь. Студенти бачать, що паркове містечко Херсонського державного університету вже стало одним з найулюбленіших місць для прогулянок не лише спільноти закладу, а й херсонців, тому активно долучаються до змін на краще.
Дякуємо всім за участь, а представникам студентського самоврядування, проректорам Сергію Кузнецову та Максиму Віннику особливо за організацію чудової символічної події. Тільки вперед!, -
йдеться у повідомленні.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: