Херсон °C

У Херсоні відбулись змагання з баскетболу Спеціальної Олімпіади України

Новости » Общество
0
З 20 по 21 листопада в м. Херсон проходили змагання Всеукраїнського турніру з баскетболу Спеціальної Олімпіади України в рамках баскетбольного тижня Європи і Євразії в яких взяли участь 5 команд з м. Миколаєва; Черкаської обл ( м. Сміла) ; м Херсон і Херсонської області. Про це повідомляють у соцмережі.
Перемогу на цих змаганнях виборола команда ЗОШ 4 м. Херсон ( тренер Заікін П.П.), друге місце посіла команда з Черкаської обл. (м. Сміла), третє місце виборола команда Калінінської спеціальної ЗОШ ХОР ( тренер Трофименко С. В.)
Нажаль жіноча команда з м. Миколаєва була тільки одна. Дівчата зіграли з усіма чоловічими командами, і в загальному заліку посіла  місце.
Всі команди призери були нагородженні медалями від комітету фізичного виховання та спорту МОН України, та отримали смачні подарунки від Херсонського ресторану МакДональдз .