Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Інженери та лікарі з Німеччини два тижні навчатимуть херсонських колег радіаційній терапії

Новости » Общество
0
У Херсоні для журналістів влаштували екскурсію Південним центром радіаційної терапії та презентували проєкт міжнародного співробітництва «Senior Experten Service GmbH». 
Мета проєкту - підвищення кваліфікації інженерів-радіологів та лікарів з променевої терапії Південного центру радіаційної терапії для досягнення більш ефективного лікування пацієнтів методом радіаційної терапії відповідно до міжнародних протоколів.
Організація SES – це німецькі волонтери лікарі і медичні фізики, які безкоштовно діляться досвідом, консультують, навчають медиків інших країн.
Протягом двох тижнів SES-експерти з Німеччини доктор-інженер Катарина Маєр та доктор медицини Удо Циммерман будуть проводити стажування з радіаційної терапії і працюватимуть разом з херсонськими колегами.
Тренінги та інструктажі SES-експертів допоможуть покращити організацію роботи Центру, виявити потенціал для поліпшення якості лікування онкологічних пацієнтів методом радіаційної терапії, розширити та вдосконалити спеціальні, теоретичні та практичні знання наших медиків і інженерів-радіологів, навчити їх фізичним та технічним основам проведення дистанційного опромінення на лінійному прискорювачі і КТ-контрольованій брахітерапії.
SES-експерти будуть брати участь у роботі мультидисциплінарної комісії з визначення плану лікування онкологічних хворих.
Подолати мовний бар’єр між німецькими й українськими лікарями допоможуть студенти Херсонського державного університету, які на волонтерських засадах долучаться до реалізації проєкту.
Південний центр радіаційної терапії Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрився 28 лютого 2020 року. Медичний заклад став першим серед онкологічних закладів Півдня України, в якому онкологічні пацієнти мають можливість отримувати сучасну високотехнологічну променеву терапію.
Щомісяця в Центрі на лінійному прискорювачі проводиться понад 350 сеансів високотехнологічного лікування. Щоденно лікування проходять більше 55 пацієнтів з різними локалізаціями онкозахворювань. 90% пацієнтів лікується за передовою методикою опромінення VMAT.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: