Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Директор агентства визнав, що встановлення реклами на Таврійському, було «передчасним»

Новости » Общество
0
Нещодавно у Херсоні збиралися встановити нову конструкцію для реклами. Завдяки швидкій реакції ЗМІ та поширенню новин у соцмережах - цього не сталося. А ввечері рекламну конструкцію розібрали. Херсонщина за день повідомляла, що конструкція мала розміщуватись у Таврійському мікрорайоні на території Каховської площі, відомої херсонцям як район «трьох штиків»
Реакція міської влади не забарилась. За повідомленням пресслужби міськради, Херсон має перейти на сучасні види рекламних конструкцій.
Отримавши повідомлення від мешканців району, міська влада відреагувала миттєво. За дорученням міського голови Ігоря Колихаєва, того ж дня власника рекламної конструкції зобов’язали здійснити її демонтаж, адже встановлювалася вона дійсно без отримання всього переліку дозволів і погоджень.
На момент встановлення рекламного об’єкту власник отримав погодження поліції, МКП «Херсонводоканал» та КП «Херсонміськсвітло».
Крім вище зазначених погоджень, треба мати ще ряд дозволів, зокрема і погодження головного архітектора міста, а остаточним погоджувальним документом є рішення виконавчого комітету.
Тобто, агентство зовнішньої реклами ТОВ «Світ Інформ» поспішило встановити рекламну конструкцію без отримання усіх необхідних дозволів. Директор агентства Костянтин Якушевський визнає діяльність зі встановлення конструкції передчасною, та пояснює причини, з яких конструкцію встановили: «Наша компанія одна із перших відгукнулася на заклик міської ради скоротити кількість рекламних конструкцій, їх оновлення та осучаснення. Наразі ми поступово здійснюємо заміну рекламних конструкцій типу білборд на сучасні LED-екрани. Протягом поточного року нами було здійснено демонтаж 12 застарілих конструкцій та встановлено 4 LED-екрани у центрі міста. Передчасне встановлення LED-екрану в Таврійському мікрорайоні викликано тим, що право встановлювати рекламну конструкцію такого виду має лише її виробник. З різних причин на момент доставки,  придбаного компанією LED-екрана, дозвіл на його встановлення не був отриманий і довелося прийняти рішення встановлювати його, або чекати ще від 3 до 6 місяців до наступної поставки, втрачаючи кошти».
Нагадаємо, що у місті діє мораторій на розміщення нових наземних рекламних конструкцій, визначених рішенням виконкому від 9 вересня 2021 року у скверах, площах, вулицях, проспектах. Не діє така заборона лише на розміщення сучасних видів рекламних конструкцій, зокрема LED-екранів. Такого виду рекламні конструкції не лише мають сучасний естетичний вигляд, а й додатково освітлюють місто в темну пору доби.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: