Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Крадіжка електроенергії – це правопорушення, що тягне за собою відповідальність, наголошує АТ «Херсонобленерго»

Новости » Общество
0
«Херсонобленерго» неодноразово застерігало споживачів електричної енергії про негативний вплив та нанесенню непоправимої шкоди здоров'ю встановленням у побуті та на підприємствах високочастотних генераторів.
Використовуючи дані пристрої для реалізації своїх недобросовісних цілей по виведенню з ладу електролічильників, «ділки» продовжують власноручно шкодити собі та оточуючим. Постійне перебування під впливом електромагнітного випромінювання руйнує здоров’я їх самих, членів їхніх родин, а також від цього страждають сторонні люди.
Статистика порушень Правил роздрібного ринку електричної енергії, в частині використання небезпечних для здоров’я та життя сторонніх пристроїв з метою впливу на прилади обліку вражає.
У 2019 році під час рейдових перевірок фахівці Товариства зафіксували 34 факти застосування споживачами високочастотних генераторів з метою зменшення показів електролічильників. Загальна сума нарахувань склала майже 2 мільйони гривень. Про це повідомляє пресслужба Товариства.
У 2020 році енергетики виявили 15 випадків серед побутових та юридичних споживачів використання генераторів з високочастотним випромінюванням. Завдані збитки, які доведеться сплатити порушникам, склали на 600 тисяч гривень.
За 10 місяців 2021 року таких фактів 13. Самовпевненим споживачам, які навмисне думають, що їх не спіймають за крадіжкою, і їх здоров’ю нічого не загрожує, все таки доведеться сплати 3,6 мільйонів гривень. Та додатково понести витрати на лікування, від негативних наслідків випромінювання.
Відомості щодо виявлених фактів внесені до ЄРДР та відкрито кримінальні провадження за ст. 188-1 Кримінального Кодексу України.
Будь-яка крадіжка електроенергії – це правопорушення, що тягне за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальність. Крадіжкою електроенергії вважається бездоговірне її споживання, втручання в роботу приладів обліку або споживання електроенергії поза приладами обліку.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: