Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Студенти ХДУ беруть участь у міжнародному проєкті «Senior Experten Service (SES)»

Новости » Общество
0
П’ять студентів факультету української й іноземної філології та журналістики Херсонського державного університету беруть участь у волонтерському проєкті міжнародного співробітництва «Senior Experten Service ( SES)», який реалізується на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Про це повідомив ректор ВНЗ депутат обласної ради Олександр Співаковський.
«На запрошення директорки медичного закладу Ірини Сокур, разом з головою Херсонської обласної ради Олександром Самойленко, заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколою Якименко, президенткою Херсонської торгово-промислової палати Вікторією Остроумовою взяли участь у вітальній прес-конференції цього унікального проєкту. Познайомилися з німецькими фахівцями-онкологами Катариною Маєр та Удо Циммерман, які три тижні будуть проводити стажування з радіаційної терапії і працюватимуть разом з херсонськими колегами. Почули перші враження німецьких фахівців, у яких є досвід запуску в роботу лінійних прискорювачів такого рівня. Вони кажуть, обладнання налаштовано та працює якісно, вміння фахівців на достатньо високому рівні, відповідають європейським протоколам, і що їм скоріше доведеться обмінюватися досвідом з нашими лікарями, аніж навчати їх працювати).
Для області цей проєкт важливий тому, що зусиллями представників влади, громад, народних депутатів різних каденцій за декілька років на базі онкологічного диспансеру створений Південний центр радіаційної терапії, який оснащений сучасним обладнанням.
На жаль, наша область займає друге місце по Україні по кількості онкозахворюваності, тому поради фахівців дуже важливі. Тим більше, що диспансер має намір розширювати спектр обладнання, аби надавати якомога більшій кількості пацієнтів якісні послуги. Від представників влади ми почули, що для них у пріоритеті подальший розвиток Південного центру радіаційної терапії.
Для Херсонського державного університету участь у проєкті SES - це чергова можливість довести, що ми успішно інтегруємося в життя області та міста, готуємо високоякісних фахівців. Долати мовний бар’єр між німецькими й українськими лікарями допомагають наші чудові студенти IV курсу. Для них - це унікальна можливість поспілкувалися з носіями мови, попрактикуватися в такому складному напрямку як медичний переклад. Сьогодні ми побачили, що, незважаючи на хвилювання, їм це гарно вдається. Дякую деканесі факультету Ірині Гоштанар за мотивацію для студентів! Також ми не забуваємо про перспективи розвитку нашого медичного факультету, без випускників якого важко уявити сталу роботу закладів охорони здоров’я області. Сьогодні на заході була присутня завідувачка кафедри медичного факультету Оксана Лаврикова. Важливо, що як наш стейкхолдер, онкологічний диспансер в особі директорки Ірини Сокур підтримує наші прагнення до розширення медичного факультету, бо як ніхто розуміє необхідність області мати свій кадровий потенціал лікарів.
Гарного навчання херсонським онкологам, корисної практики нашим студентам! Всім – здоров’я
!», - йдеться у повідомленні.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: