Херсон °C

Последние новости

12:30
Адреси пунктів обігріву що розгортаються в умовах низьких температур на Херсонщині
12:00
В ОТГ Херсонщини йде обговорення щодо створення команд місцевої пожежної охорони
10:41
Сергій Наєв поінформував британського колегу про безпекову ситуацію в Україні та навколо її державних кордонів
10:35
Слуги починають зозбирати на шматки бренд Херсонщини: Агрофірма Білозерський на Херсонщині списує частину майна
10:29
У Дніпровському районі розпочато рейди з перевірки наявності договорів на вивіз ТПВ у суб’єктів господарювання
10:19
Бойовик з угруповання «Призрак», що родом з Каховки, розшукується СБУ
10:02
Лікар Валентин Тріщанович: людям просто треба говорити правду і бути добрим
09:24
Херсонщина:Обчислення податкових зобов’язань з плати за землю у 2022 році
09:19
Скадовських бізнесменів намагаються ошукати
09:16
Рятувальники Херсонщини почали отримувати бустерну дозу щеплення
Больше новостей

Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш

Новости » Общество
0

Громадська організація "Спільно HUB” разом із партнерами провела публічну презентацію веломаршруту "Степ Bike Step” від Маріуполя до озера Сиваш.

Запис презентації доступний на сторінці «Імпульс Херсонщини» у Фейсбуці: https://www.facebook.com/impulsks.ngo/videos/445161340460201
Посилання на відео про веломаршрут: https://www.facebook.com/spilnohub/videos/695899985147235/

Піддомен з веломаршрутом: http://stepbikestep.spilnohub.org/

Команда проєкту намагалася залучити якомога більше людей до розробки веломаршруту - позаду зустрічі із велосипедистами, громадами, громадськими організаціями, комунальними установами, експертами, публічні консультації, польові дослідження, встановлення байкпоінтів. Тепер же веломаршрут повністю завершений.

Головна ідея веломаршруту - об’єднати тимчасово окуповані території Донецька та Криму ниткою маршруту та надати доступ велосипедистам до комфортного відвідування наближених територій. Створення веломаршруту ми також наголошуємо, що велосипед це не тільки вид транспорту для пересування у містах, але й комфортний та екологічний засіб для пересування на дальні відстані.

 

Для того, щоб збільшити комфорт велосипедистів, які захочуть проїхатись веломаршрутом, кожні 40-50 кілометрів встановлені байкпоінти (велосипедні альтанки). На території байкпоінтів можна відпочити, розпалити багаття та налаштуватись на подальшу подорож.


Байкпоінт №9 на території с. Стокопані

На презентації були присутні представники громад, на території яких розміщено байкпоінти та інформаційні партнери створення веломаршруту. Всього на території Херсонської області розташовано 2 байкпоінти – байкпоінт №9 у селі Стокопані та байкпоінт №10 у селі Приозерне біля Рожевого озера.

«Для нашої громади це перший
офіційно зареєстрований маршрут, тому нам потрібно цю роботу продовжувати. Ми бачимо потребу у створенні Концепції розвитку велосипедної інфраструктури у нашій громаді. Щодо дообладнання байкпоінтів, ми плануємо підключити електрику та поставити туалети», - запевняє Тетяна Большакова, начальниця відділу туризму та підприємницької діяльності Генічеської міської ради.

 

Байкпоінт № 10 у с. Приозерне біля Рожевого озера

Громадська організація «Спільно HUB» в рамках проєкту отримувала погодження на подальшу перебачу байкпоінтів на баланс громад, де вони розміщені. Це буде наступним кроком в комунікації.
«Ми сподіваємось, що байкпоінти як і веломаршрут будуть користуватись попитом у велосипедистів та тих, хто хоче подорожувати степовою Україною. З боку громад ми сподіваємось, що вони зможуть покращити ці зупинки, аби ті стали ще більш комфортними», - додала Ганна Дворна, виконавча директорка ГО «Спільно HUB».

Партнерами створення веломаршруту "Степ Bike Step” стали Запорізький велоклуб, Halabuda, MeloVeloCity, Бердянський велоклуб, Імпульс Херсонщини, громади та наші інформаційні партнери.

«Публічна презентація веломаршруту "Степ Bike Step” від Маріуполя до озера Сиваш» відбулась в рамках проєкту "Дорога додому”, який організовує громадська організація "Спільно HUB” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: