Херсон °C

За вкрадений газ все одно платять законослухняні споживачі, - офіційна позиція АТ «Херсонгаз»

Новости » Общество
0
У листопаді в Херсонській області виявлено 94 порушення у сфері газифікації - про це повідомляє пресслужба АТ «Херсонгаз».
Станом на 25 листопада поточного року, з початку місяця по області виявлено 94 порушення у вигляді втручання в роботу газового лічильника, навмисне пошкодження приладу обліку газу, втручання в газову мережу - незаконний газопровід в обхід лічильника газу :
Бериславський район - 3 випадки, Білозерський район - 8 випадків, Великоолександрівський, Високопільський райони - 11 випадків, Генічеський район - 4 випадки, Каланчацький район - 2 випадки, Каховський район - 7 випадків, Скадовський район - 1 випадок, Чаплинський район - 10 випадків, м. Нова Каховка - 15 випадків, Олешківський район - 12 випадків, м. Херсон - 21 випадок.
За усіма випадками проведено засідання комісій з розгляду актів про порушення, за підсумками яких порушники отримують донарахування за споживання необлікованих обсягів газу в еквіваленті від 25 до 200 тис грн за біржовою ціною газу на день вчинення порушення.
«Херсонгаз» надає кілька порад споживачам, як поводити себе у певних ситуаціях, які можуть виникнути під час користування природним газом:
- споживач не має права самовільно втручатися у газову систему та заборону користування бездимохідними газовими проточними водонагрівачами та опалювальними приладами;
- споживач має стежити за роботою вимірювального засобу (лічильник газу), та, в разі його зупинки, негайно письмово повідомити оператора ГРМ: звернутися до найближчої дільниці або через особистий кабінет споживача, натиснувши кнопку "Форма для зв'язку”. В даному випадку нарахування за порушення до споживача не застосовуватимуться. АТ «Херсонгаз» також може зняти лічильник газу/пломбу на експертизу;
- споживач не має права втручатися в охоронні пломби на приладах, опусках, вводах. Якщо так сталося, що пломба пошкоджена або ненавмисно зірвана — необхідно терміново письмово звернутися до найближчої дільниці або через особистий кабінет споживача, натиснувши кнопку "Форма для зв'язку”. В даному випадку нарахування за порушення до споживача не застосовуватимуться. АТ «Херсонгаз» також може зняти лічильник газу/пломбу на експертизу.
Не будьте байдужими і повідомляйте про відомі вам крадіжки газу, втручання в газову мережу, незаконне встановлення/ заміну приладів за телефонами 068 874 03 15 або 104, електронною поштою на bezpeka@gaz.kherson.ua. За наявності достовірної інформації анонімність та винагорода гарантуються.
Адже, за інформацією товариства, за вкрадений газ все одно платять законослухняні споживачі.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: