Херсон °C

Херсонська обласна служба зайнятості сприяє громадянам з інвалідністю в реалізації їх права на продуктивну працю і зайнятість

Новости » Общество
0

Херсонська обласна служба зайнятості сприяє громадянам з інвалідністю в реалізації їх права на продуктивну працю і зайнятість«Зайнятість є однією із визнаних сфер створення рівних можливостей для осіб з інвалідністю. Їх залучення у сферу праці важливе як для держави, так і для людей з особливими потребами, оскільки підвищується життєвий рівень, зростає платоспроможність, з’являється нагода реалізувати себе, інтегруватися в активне громадське життя - вважає директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. - З початку року понад тисячу громадян з інвалідністю звернулись до обласної служби зайнятості з питаннями допомоги у пошуку роботи. Кожен з них отримав необхідну інформацію та підтримку».

Використовуються різноманітні форми сприяння зайнятості людей з інвалідністю: від адресних консультацій до групових, тренінгових і семінарських занять. Фахівці служби зайнятості розробляють індивідуальні програми, що містять перелік заходів, соціальних послуг та дій клієнта для підвищення його конкурентоспроможності на ринку праці.

Пошук підходящої роботи здійснюється відповідно до рекомендацій МСЕК, наявних у людини кваліфікації та знань, з урахуванням її можливостей та побажань.

За направленням обласної служби зайнятостіз початку року 207осіб з інвалідністю отримали бажану роботу.

Разом з тим допомога не обмежується пошуком роботи за наявними вакансіями, працівники служби зайнятості підтримують їх прагнення знайти себе і в інших сферах діяльності. Для забезпечення професійного самовизначення таким клієнтамнаданомайже 3,1тисяча профорієнтаційних послуг.

З почату року 36осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання і отримали нову професію або підвищили свою професійну кваліфікацію, що позитивно вплинуло на пошук підходящої роботи. У цьому році вчилися на кухарів, продавців, кочегарів, овочівників.

Також з початку року 14 безробітних громадян з інвалідністю взяли участь у громадських роботах або інших роботах тимчасового характеру. Серед них роботи із супроводу осіб з інвалідністю по зору, з виконання ремонтних й будівельних робіт, із відбудови архітектурних пам’яток, участь у проєкті «Шерифи».

Додатково: Особи з інвалідністю такі ж клієнти служби зайнятості, як й інші. Їм нарівні з усіма забезпечено вільний доступ до будь-якої інформації щодо працевлаштування.Проте, саме з метою привернення уваги до цієї категорії клієнтів,служба зайнятості говорить про неї окремо.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: