Херсон °C

Херсонський водоканал запустив новий сервіс –смс інформування споживачів про стан особового рахунку

Общество, Экономика
0

Херсонський ВОДОКАНАЛ розпочав роботу по інформуванню споживачів про їх поточну і прострочену заборгованість за послуги централізованого водопостачання і централізованого водовідведення через СМС- повідомлення.

Нагадуємо, щонесплата послуг своєчасно має свої наслідки:

Відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги” передбаченонарахування пеніза несвоєчасну плату за надані житлово-комунальні послуги. У разі прострочення плати за житлово-комунальні послуги МКП «ВУВКГ м. Херсона» нараховуватиме пеню відповідно до умов договору і чинного законодавства, але не більше за 0,01% суму боргу за кожен день прострочення і не більше за 100% суму боргу за все.

Згідно ч.4 ст.26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги”виконавець комунальної послуги(окрім послуг з постачання і розподілу електричної енергії і природного газу)має право обмежити (припинити) наданнявідповідноїкомунальної послугиїї споживачеві незалежно від вибраної моделі організації договірних стосунків у разі непогашення в повному об’ємі заборгованості за спожиті комунальні послуги впродовж 30 днів з дня отримання споживачем попередження від виконавця;

При ігноруванні попередження про заборгованості і постійну несплату послуг Херсонському ВОДОКАНАЛУ, окрім припинення надання послуг, борг може бути стягнутий примусово в судовому порядку. У разі звернення підприємства до суду з позовом про стягнення заборгованостіз боржника в обов’язковому порядку буде стягнута сума судового збору (додатково до суми основного боргу). Розмір судового збору за подання позовної заяви у 2021 році відповідно до Закону України "Про судовий збір” складає від 2270 грн., крім того, за примусове виконання рішення суду додатковому стягненню підлягає 10% від суми заборгованості в якості виконавчого збору.

Дякуємо споживачам, які своєчасно і в повному об’ємі оплачують послуги, які надає підприємство. І переконливо просимо усіх споживачів Херсонського ВОДОКАНАЛУ, у яких є заборгованість перед нашим підприємством, погасити її абоукласти договір на поетапне погашення боргу без попереднього внеску до 31.12.2021.

Телефон для довідок:0552-43-58-58

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: