Херсон °C

На Херсонщині послуги мобільного сервісного центру МВС стають дедалі популярнішими

Новости » Общество
0

Мобільний сервісний центр МВС, оснащений сучасним обладнанням, виїздить в різні куточки Херсонщини, аби громадяни отримали необхідні послуги якомога ближче до місця проживання.

Екіпаж пересувного центру складається з двох адміністраторів та фахівця Експертної служби МВС. МСЦ надає послуги реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, видачі міжнародного посвідчення водія, а також приймає запити на отримання довідок про відсутність судимостей.

Популярність мобільного сервісу МВС дедалі зростає, а кількість наданих громадянам послуг збільшується з року в рік. У цьому році пересувний сервісний центр МВС здійснив 44 виїзди, фахівці надали громадянам 917 послуг, серед яких 491 реєстраційна операція транспортних засобів, 186 обмінів посвідчення водія, 240 прийнятих запитів на отримання довідки про відсутність судимості. Кошти за надані адміністративні послуги перераховуються до місцевого бюджету того населеного пункту, в якому працює МСЦ.

Найбільшим попитом мобільний сервіс МВС користується у мешканців Великої Лепетихи, Верхнього Рогачику, Горностаївки, Нововоронцовки, Нижніх Сірогозів, де громадяни вже встигли оцінили переваги зручного отримання послуг без необхідності долання відстані до найближчого територіального сервісного центру МВС.

Виїзд мобільного МСЦ здійснюється на запит від органів місцевого самоврядування. Такі запити формуються на підставі заявок громадян про необхідність отримання послуг.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті РСЦ та сторінці в соціальній мережі Facebook.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: