Херсон °C

Мешканці Іванівської громади не укладають угоди на вивезення ТПВ

Новости » Общество
0
У Іванівській громаді ухиляються від укладання угод з підприємством, що займається вивезенням ТПВ. В результаті біля будинків збираються купи сміття. В той же час заборгованість населення за вивезення сміття зростає. Про це повідомляється на сторінці громади у соцмережі. Селищна рада вирішила надсилати так звані листи щастя всім боржникам.
«Ось такі гори сміття на прибудинкових територіях чекають на жителів селища Іванівка, якщо деякі мешканці і надалі уникатимуть сплати комунальних послуг за вивіз твердих побутових відходів та ухилятимуться від укладання угод з підприємством "Добробут5".
З таким повідомленням звернувся в ході апаратної наради при селищному голові Вікторові Дебелому Алекс Тараненко - директор комунального підприємства "Добробут5".
Підприємство має великі борги зі сплати заробітної плати працівникам, що займаються збиранням та вивезенням твердих побутових відходів саме через заборгованість населення, яка катастрофічно зростає.
Враховуючи такий стан справ, люди мають намір звільнитися роботи, а бажаючих працювати у цій сфері не знаходиться.
Тож зовсім скоро Іванівка має всі шанси потонути у відходах.
Варто зазначити, що серед боржників зі сплати за водовідведення та вивіз побутових відходів немає жодного пенсіонера, проте навіть деякі службовці, вчителі, медичні працівники, які навпаки мають бути прикладом для інших, а також багато підприємців та інші безвідповідальні особи ігноруюють послуги з вивезення сміття, нелегку працю своїх односельців та впритул не хочуть бачити екологічної проблеми у нашому маленькому регіоні!
Працівниками селищної ради опрацьовано списки боржників та проведено ознайомлення з прізвищами неплатників, тож незабаром багато хто в Іванівці отримає "Листи щастя"», - йдеться у повідомленні.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: