Херсон °C

Херсон готовий до снігової погоди - запевняють у міській раді

Новости » Общество
0
У Херсонському міськвиконкомі відбулась розширена нарада з питань благоустрою. На неї завітали представники всіх комунальних та підрядних організацій, що обслуговують херсонців. Головним питанням стала готовність міста до ожеледиці та поганої «зимової» погоди. Саме так висловилась головуюча на нараді начальниця Інспекції з контролю за благоустроєм в Херсоні Олена Мазур.
За словами відповідальних управлінців, голів районних рад, керівників підприємств – всі вони готові до зими. Піско-сольова суміш, техніка, - все в наявності і всього цього має вистачити, якщо до Херсона завітає справжня зима.
- Якщо зараз всі кажуть, що готові, то потім вже ніякі скарги не прийматимуться, - зазначила Олена Мазур. - Потім інспекція складатиме протоколи не кожного дня, а за кожний метр тротуару! У нас, судячи з карти міста, немає вільної території - за кожен тротуар чи зупинку є відповідальний. Якщо люди падатимуть і ламатимуть ноги й руки, винні будуть відповідати гривнею - власною зарплатою чи преміями. Також всі великі супермаркети повинні бути забезпечені піском - аби посипати сходи. Ринки, магазини, особливо зупинки в місті – це найбільш небезпечні ділянки.
Що стосується доріг, тут теж начебто Херсонське міське дорожнє управління підготувалося. Про це розповіла начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун:
- Міське дорожнє управління вже заготовило 1380 тон піско-сольової суміші, 9 одиниць техніки в готовності. Наша техніка готова для прибирання, чергування вже ведеться в нічний час. У разі погіршення погоди, у нас заключені договори ще на три грейдери.
Чи насправді місто готове до зими – покаже тільки час та погода. Якщо ж міські управлінці виявляться «ефективними» тільки на словах – то херсонці точно не будуть проти, аби чиновники заплатили гривнею.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: