Херсон °C

Последние новости

13:27
На Херсонщині вшанують пам’ять захисників Донецького аеропорту
13:04
Іван Бебко: давайте не з’ясовувати стосунки, а працювати на Україну
12:54
160 пігулок «Корвалменту» виявили прикордонники в КПВВ «Чонгар»
12:30
Адреси пунктів обігріву що розгортаються в умовах низьких температур на Херсонщині
12:00
В ОТГ Херсонщини йде обговорення щодо створення команд місцевої пожежної охорони
10:41
Сергій Наєв поінформував британського колегу про безпекову ситуацію в Україні та навколо її державних кордонів
10:35
Слуги починають зозбирати на шматки бренд Херсонщини: Агрофірма Білозерський на Херсонщині списує частину майна
10:29
У Дніпровському районі розпочато рейди з перевірки наявності договорів на вивіз ТПВ у суб’єктів господарювання
10:19
Бойовик з угруповання «Призрак», що родом з Каховки, розшукується СБУ
10:02
Лікар Валентин Тріщанович: людям просто треба говорити правду і бути добрим
Больше новостей

Іван Бебко: «УДАР Віталія Кличка» переконаний - закон 5600 має бути ветований президентом

Общество, Политика, Экономика
0

Один із останніх законів, котрий мав стати «ресурсним», виявився в реальності не стимулом до розвитку, а звичайним податковим ярмом.

«Ті, хто і так працює по-білому, сплачує всі податки, не дивлячись на пандемію, економічну кризу, має тепер віддати останнє», - так характеризує законодавчі ініціативи, а саме прийнятий закон 5600 у Верховній Раді 30 листопада голова Херсонської обласної політичної організації «УДАР Віталія Кличка» Іван Бебко.

«Херсонщина – аграрна область. В основному все тримається на землі. Подивіться на практику Європи зараз: середній аграрний бізнес отримує дотації від держави. Що отримає наш аграрій після введення в дію такого закону? Окрім додаткового оподаткування – нічого! Власники паїв повинні будуть платити не менше мінімальної суми податку, що складає приблизно 1,5 тис. грн з 1 гектара. Тобто від нововведень постраждають виключно невеликі фермери та селяни, що мають землю. Такі зміни ніяк не вплинуть на великі агрохолдинги, оскільки вони де-юре не є власниками землі! Тож від нововведень постраждають виключно невеликі фермери та селяни, що мають землю. З новим законом, зокрема, фермер чи власник ділянки мають платити державі мінімум 5% від вартості землі, незалежно від того, чи отримав прибуток. Селяни змушені будуть додатково платити 18% податку на доходи за продаж продуктів, вирощених на своєму городі біля будинку, якщо отримають з цього більше 78 тис. грн.

Для чого це робиться? Все просто: за безцінь віддати те єдине, що залишилося в українців – землю!» - акцентує Іван Бебко.

Також очільник обласного осередку наголошує на позиції партії «УДАР», котра пропонує встановити рівні податкові правила для всіх, без пільг для великого бізнесу. Вдосконалити антимонопольне законодавство і налагодити ефективну роботу АМКУ, без врахування «особливих інтересів великого бізнесу». Завершити судову реформу і чітко дотримуватись зобов’язань перед іноземними інвесторами.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: