Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

У Херсоні сімейні лікарі – є лідери вакцинальної кампанії

Общество, Здоровье
0

Триває копітка робота медиків, які забезпечують організацію щеплення херсонців проти Ковід-19. Від їх компетентності, переконливості і готовності терпеливо все роз’яснити задекларованим пацієнтам залежить успіх вакцинальної кампанії. Адже у людей нерідко виникають запитання з приводу класифікації вакцин, побічних ефектів та інших моментів проведення такого відповідального заходу в їх житті. Приміром, коли і в якому фізичному стані краще проводити щеплення, через який термін варто прийти за другою вакциною тощо. І якщо сімейні лікарі дохідливо все пояснюють і люди, з якими укладені угоди-декларації, приходять на щеплення, стає зрозумілим, що медикові довіряють. Однією зі складових довіри є і те, що практично всі медики власним прикладом довели необхідність проведення щеплення, щоб уберегтися від важного перебігу небезпечної хвороби і таким чином захистити своє життя. На сьогоднішній день у КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» вже є свої лідери, які у кількісному вираженні подолали 1000-й рубіж вакцинації населення.

Дякуємо: Чібіцевій Світлані Вікторівні і Чернобай Марії Дмитрівні з поліклініки № 1;Тріщановичу Валентину Васильовичу, Полушкіній Ларисі Павлівні, Ковбасі Олені Борисівні, Буянкіній Олені Валентинівні, Левінській Наталії Миколаївні, Сергеєвій Аллі Іванівні - з поліклініки № 2 і Толкіній Ларисі Едгарівні з амбулаторії Херсонського державного університету.

Це одні з перших лідерів, які славно потрудилися, щоб загальний відсоток по підприємству вакцинованих однією дозою склав понад 50 відсотків.

Колегам варто рівнятися на тих, хто на сьогоднішній день утримує першість, а ми віримо, що відсоток щеплення двома дозами у них буде не меншим, а й навіть значно більшим.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: