Херсон °C

Херсонські лікарі вибороли нагороду на церемонії Best in Kherson

Новости » Общество
0
В жовтні цього року вперше на Херсонщині було проведено родинну трансплантацію нирки. «Це великий крок на шляху до цивілізованої та незалежної трансплантології. Він дає херсонцям шанс на довге та щасливе життя», - саме такими словами цієї осені вітали херсонських лікарів з історичною подією у медичній галузі області. Під час церемонії Best in Kherson саме перша трансплантація виборола перемогу в номінації «ПОДІЯ РОКУ 2021» .
Нирку пересадили чоловікові, у якого діагностували хронічне захворювання нирок. Він 7 років був на гемодіалізі. Тричі на тиждень йому очищали організм за допомогою апарата «штучна нирка». Донором стала його дружина. Операцію проводили херсонські лікарі спільно з командою лікарів із Києва на чолі з лікарем-трансплантологом Миколою Поляковим та завідувачем центру трансплантації Київської обласної клінічної лікарні Михайлом Загрійчуком.
«Сказати, що я задоволений, це нічого не сказати. Ми виконали завдання, до якого йшли понад півтора року. Ми мали бажання та знання, і знайшли можливість для їх реалізації. Врятоване життя перше, але не останнє. Працюємо над тим, аби розпочату пересадку інших органів: серця, печінки та легень», – зазначив директор Херсонської обласної клінічної лікарні Віктор Короленко.
Зазначимо, що на сьогодні проведено ще одну операцію в Херсоні з пересадки родинної нирки.
Для отримання нагороди запросили генератора проєкта трансплантології, директора Херсонської обласної клінічної лікарні Віктора Короленка та керівника робочої групи з питань трансплантології в Херсонській області, завідуючого відділенням серцево-судинної хірургії - Юрія Спіріна
Номінацію вручала підприємиця, засновниця брендів Перфетто, Перфетто-фуд, авторка торта «Херсон», рестораторка (кафе Амичи Херсон та ресторація Miracoli Kherson ) – Анна Воскобойник.

Херсонські лікарі вибороли нагороду на церемонії Best in Kherson

 


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: