Херсон °C

Іван Бебко: Ми, разом із мільйонами українців зможемо змінити Україну на краще, разом з державою змінюватиметься і Херсонщина, і Херсон!

Новости » Общество
0

Іван Бебко: Ми, разом із мільйонами українців зможемо змінити Україну на краще, разом з державою змінюватиметься і Херсонщина, і Херсон!

Іван Бебко, депутат Херсонської міської ради, голова обласної політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вітає жителів Херсонщини з Новим Роком та Різдвом Христовим:

«Шановні херсонці, жителі Херсонщини!

Дозвольте привітати вас з прийдешніми новорічними святами: Новим Роком та Різдвом Христовим!

Рік, що добігає кінця був різним, із смутком і радістю, з проблемами, звичайною метушнею, із новими випробуваннями на витривалість та людяність. Особисто для мене він теж був непростим, вперше я набував досвіду роботи депутата Херсонської міської ради. Для мене це непростий досвід, бо ваші звернення – це не просто формальність, а прохання вирішити будь-яку проблему, виходячи із складнощів сьогодення. Я вже відзвітував за рік роботи перед херсонською громадою, і знову дякую, що довірили мені представляти і відстоювати інтереси громади! Для мене це відповідальна місія – змінювати край, де я живу, разом із вами!

Дякую вам за це! А ще я вдячний людям і Богу, що мені випала висока честь не тільки познайомитися із таким лідером нашої країни, як Віталієм Кличко, а ще й отримати від нього довіру – очолити обласну політичну партію «УДАР Віталія Кличка». Разом з таким лідером, нашою командою партії «УДАР» ми працюємо над тим, аби в сильній державі влада служила народу! Аби Україна стала сильною, потрібно щоб нею керувала компетентність, а не популізм, що робить її слабкою! Тому ми і сьогодні і вже завтра працюємо над тим, щоб наша команда поповнювалася місцевими лідерами, професіоналами в різних сферах життя: для нас головне щоб в нашій країні залишалися вчителі, медики, економісти, програмісти, аграрії. Разом ми доводимо, що в сильній державі важлива думка кожного, в слабкій – думка одного.

Тому наша позиція незмінна – ми, разом із мільйонами українців зможемо змінити Україну на краще, разом з державою змінюватиметься і Херсонщина, і Херсон. Основні життєво важливі питання, над якими працює команда Віталія Кличка, - це боротьба з пандемією, зміцнення оборони, енергонебезпека! Дякую, хто разом з нами, і тим, хто тільки до нас придивляється!

Усім нам в 2022 році бажаю МИРУ, ЗДОРОВЯ, СІМЕЙНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, СИЛИ, УДАЧІ! Бережіть себе та рідних! Бережіть Україну!»

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: