Херсон °C

Способи поповнення рахунку на сайті – як поповнити Парі матч через київстар

Новости » Общество
0

Рекомендації щодо поповнення балансу в букмекерській конторі. Як поповнити Парі матч через київстар та іншими зручними способами.

Як поповнити Парі матч через київстар та іншими способами

Для поповнення рахунку у букмекерській конторі Парі матч вам потрібно обов'язково зареєструватися на офіційному сайті. Щоб поповнити рахунок у БК Парі матч, дотримуйтесь такої інструкцій.

1. Натисніть вкладку "Зарахування".

2. Вкажіть суму депозиту.

3. Підтвердьте проведення платежу.

4. У вікні вкажіть код підтвердження.

Для підтвердження платежу на вказаний під час верифікації номер прийде смс-повідомлення з кодом. Поповнення рахунку можливо кількома способами, в залежності від обраного методу буде відрізнятися комісія та ліміти. Щоб дізнатися детальніше про те, як поповнити Парі матч через Київстар, зайдіть до особистого кабінету та виберіть підходящий спосіб оплати.

Способи поповнення рахунку

Легальна букмекерська контора Парі матч пропонує понад десять способів внесення депозитів. Найчастіше гравці використовують такі варіанти:

•банківські картки Visa, MasterCard;

•онлайн-гаманці;

•мобільна комерція, у тому числі оператора Київстар;

•інтернет-банкінг популярних українських банків.

Який би спосіб поповнення рахунку у БК Парі матч ви не обрали, гроші зараховуються на рахунок миттєво. Незначні затримки трапляються вкрай рідко, та й лише через збої в роботі банків та платіжних систем. Букмекерська контора Парі матч комісії не стягує, але при поповненні балансу з рахунку мобільного оператора будьте готові трохи переплатити.

Особливості платежів БК Парі матч

На сайті букмекера Парі матч пропонують кілька способів внесення депозитів. Якщо ви не знаєте, як поповнити Парі матч, перегляньте можливі варіанти на сайті або в особистому кабінеті. Список підключених платіжних систем періодично змінюється. Також можуть відрізнятися умови внесення депозитів.

Якщо порівнювати з ліцензованою конторою, у компанії Парі матч помітно більше способів поповнення рахунку. Підтримуються ті самі Visa, MasterCard і WebMoney, але також пропонується внесення депозитів з криптовалютних гаманців. Крім того, ви можете поповнити Парі матч через Bitcoin або Ethereum. Залежно від країни проживання вам можуть запропонувати декілька систем інтернет-платежів – ecoPayz, GrataPay, Perfect Money, а також популярний гаманець Piastrix. Найчастіше зарахування коштів відбувається миттєво. Тільки платежі з криптовалютних гаманців можуть тривати більше години.

Що робити при проблемах із оплатою?

Ми не бачили підтверджених відгуків гравців, які витратили гроші з карти (гаманця), але не внесли їх на баланс. Якщо ви не можете поповнити рахунок Leonbets, зверніться до служби підтримки букмекерської контори. Для цього виберіть розділ «Служба підтримки» на сайті букмекера та заповніть форму зворотнього зв'язку. У листі повідомте номер ігрового рахунку, дату та суму переказу. Підтримка, як правило, реагує протягом 30-60 хвилин.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: