Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

Херсонська область отримала нові апарати штучної вентиляції легень

Общество, Здоровье
0

Три апарати штучної вентиляції легень моделі VG 70 сьогодні передали в медичні заклади Херсонщини. Апарати ШВЛ від Угорської екуменічної служби допомоги отримали Херсонська обласна клінічна лікарня, Бериславська районна та Центральна міська лікарня Нової Каховки.

Обладнання дуже необхідне для лікування хворих на COVID-19, розповіла директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Тетяна Карчевич:

«Ці апарати рятують життя людей і є дуже вагомим внесок у покращення умов у медичних закладах Херсонщини. Всі три лікарні, які сьогодні отримують апарати, працюють із ковідними пацієнтами, тож таке обладнання необхіднедля своєчасного надання допомоги. На жаль, статистика свідчить, що всі хворі, які направлялися до медзакладів – киснезалежні. Тож апарати ШВЛ завжди потрібні».

Від всієї команди облдержадміністрації подякував благодійникам за допомогу та суттєву підтримку медичних працівників заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко:

« Від початку пандемії на Херсонщині всі зусилля були спрямовані на забезпечення необхідним обладнанням медзакладів, в яких лікують хворих на COVID-19. І саме апарати штучної вентиляції легень - один із головних пунктів, які мають бути виконані в першу чергу. Тож дякую за підтримку та завжди готові до співпраці».

Як розповіла партнерка Угорської екуменічної служби допомоги у Херсонській області, керівник ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» Наталія Кравець, в цілому Україна отримала 10 апаратів ШВЛ. Окрім Херсонщини, апарати штучної вентиляції легенів також доставлені до Івано-Франківської, Харківської, Запорізької областей:

« За планом розподілу гуманітарного вантажу, Херсонська область отримала три нових апарати штучної вентиляції легенів моделі VG 70, вартістю 35 000 євро кожен. Це вже не перша така допомога. Зокрема, торік на Херсонщину з Угорщини було доставлено 6 апаратів ШВЛ на загальну суму більше 11 мільйонів. Співпраця обов’язково буде продовжуватися і надалі».

Окрім апаратів ШВЛ всі три медичні заклади також отримають по 14,5 тис. захисних масок.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: