Херсон °C

Последние новости

12:00
В ОТГ Херсонщини йде обговорення щодо створення команд місцевої пожежної охорони
10:41
Сергій Наєв поінформував британського колегу про безпекову ситуацію в Україні та навколо її державних кордонів
10:35
Слуги починають зозбирати на шматки бренд Херсонщини: Агрофірма Білозерський на Херсонщині списує частину майна
10:29
У Дніпровському районі розпочато рейди з перевірки наявності договорів на вивіз ТПВ у суб’єктів господарювання
10:19
Бойовик з угруповання «Призрак», що родом з Каховки, розшукується СБУ
10:02
Лікар Валентин Тріщанович: людям просто треба говорити правду і бути добрим
09:24
Херсонщина:Обчислення податкових зобов’язань з плати за землю у 2022 році
09:19
Скадовських бізнесменів намагаються ошукати
09:16
Рятувальники Херсонщини почали отримувати бустерну дозу щеплення
18:04
На Херсонщину чекає оновлення траси Одеса-Миколаїв-Херсон
Больше новостей

КП «Новокаховський гуртожиток» завдяки бездіяльності влади залишиться без світла

Новости » Общество
0
Як результат безгосподарності відповідальних осіб комунального підприємства та місцевої влади, заручниками ситуації стають громадяни.
Комунальне підприємство «Новокаховський гуртожиток», на балансі якого знаходяться гуртожитки міста, за які воно має сплачувати за спожиту електроенергію, свій обов’язок не виконало, а протягом року накопичило борг перед енергопостачальником більше двох з половиною мільйонів гривень.
За наявністю заборгованості ТОВ «ХОЕК» вимагає припинити електропостачання, а оператор системи розподілу зобов’язане, згідно законодавства, вимогу виконати.
Відключення об’єктів – крайній захід, на який енергетики з АТ Херсонобленерго йдуть тільки в тих випадках, коли ніяких інших шляхів врегулювання ситуації вже не залишилося.
У критичній ситуації для самих мешканців гуртожитків, керівництво підприємства та місцева влада від вирішення проблем громадян самоусунулася. Протягом року жодних кроків щодо погашення боргів зроблено не було. Та більше того, на даний час невідомі особи чинять перешкоди законним вимогам енергопостачальника та блокують роботу енергетиків.
Ні місцева влада, ні керівництво комунального підприємства не вживають ніяких заходів у вирішенні даної проблеми та не сприяють мешканцям у встановленні індивідуальних приладів обліку, як це зробили у гуртожитках м.Херсона, за адресою Нафтовиків, 46, 48, за підтримки міської влади. Зокрема, це дає можливість контролювати споживання електричної енергії та розрахунки кожного мешканця окремо.
Відповідні дії мешканців гуртожитків, комунального підприємства та міської влади сприяють накопиченню мільйонних боргів за спожиту електроенергію, чим завдають збитків енергетикам, які в подальшому матимуть негативні наслідки і впливатимуть на формування тарифу на електроенергію для кінцевих споживачів, в сторону їх збільшення.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: