Херсон °C

Последние новости

09:25
Гуманітарний центр Православної Церкви України херсонської єпархії у м.Херсон «Джерело життя» продовжує надавати допомогу
09:24
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
06:26
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
11:38
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
11:30
За минулу добу через обстріли окупантів на Херсонщині загинула одна людина, двоє отримали поранення
10:07
Російські окупанти 54 рази обстріляли територію Херсонщини
16:34
У Херсоні розпочато подачу електропостачання. Повноцінне відновлення займе декілька днів
16:30
У Херсоні електропостачання подали до головної каналізаційної насосної станції та очисних споруд
16:26
Херсонські комунальні підприємства отримали техніку від Міжнародного Комітета Червоного Хреста
16:25
У Херсонській обласній клінічній лікарні провели першу після звільнення міста успішну операцію на серці
Больше новостей

В КНП «Херсонська дитяча обласна дитяча клінічна лікарня» з'явився новий сучасний апарат ШВЛ експертного класу HAMILTON-C6

Общество, Здоровье
0

Це єдиний у нашому місті апарат, який належить до нового покоління медичної техніки і завдяки своєму широкому функціоналу він має можливість поліпшити якість життя пацієнтів. Про це йдеться на офіційній сторінці дитячої лікарні.

«Апарат HAMILTON-C6 придбано з метою лікування дітей, хворих на COVID-19, адже йому доступні різні опції терапії та підтримка режиму кисневої терапії з високою швидкістю потоку, здійснення інвазивної та неінвазивної вентиляції. Додатково до знайомих нам функцій апарата ШВЛ він має режим синхронізованої вентиляції та інтелектуальний режим,- тобто його параметри повністю підлаштовуються під потреби пацієнта. За допомогою цього режиму можливо вентилювати хворого в свідомості, а також можливим стає повiльний вихiд з тривалої механічної вентиляції на самостiйне дихання, що значно покращує якість обслуговування наших пацієнтів» - йдеться у повідомленні.

«Ми працюємо не лише з патологією легенів, а й з патологією нервової системи, з різноманітними травмами, отруєннями, вродженими аномаліями, септичними станами, отже деякi пацiэнти потребують подовжену механічну вентиляцію легенів апаратом ШВЛ. А наявність нового апарату HAMILTON-C6 стане в нагоді лікування пацієнтів з низкою різних захворювань віком від 0 до 18 років, хворих на COVID-19, адже реанімаційне відділення лікарні є багатопрофільним.» - розповідає завідуюча відділенням анестезiологii з лiжками інтенсивної терапії Людмила Покропивна.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: