Херсон °C

Представники Херсонського держуніверситету взяли участь в Українсько–Американській конференції

Новости » Общество
0
Депутат обласної ради ректор ХДУ Олександр Співаковський разом з першим проректором Херсонського державного університету Сергієм Омельчуком взяли участь в Українсько–Американській конференції з питань комерціалізації науково-технічних розробок та досліджень, що проходить у Харкові на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Про це Олександр Володимирович повідомляє у Фейсбук:
- Захід потужний! На відкритті пролунали привітання від Міністра освіти та науки України Сергія Шкарлета, Голови Харківської облдержадміністрації Олега Синєгубова, Харківського міського голови Ігоря Терехова, ректора НТУ «ХПІ» Євгена Сокола, засновника холдингу UFuture та інноваційних парків UNIT.City Василя Хмельницького.
З американської сторони – представники таких відомих університетів як Корнельський, Массачусетський Технологічний, Берклі, відомих міжнародних венчурних фондів, інженерних та стартап-компаній.
Приємно, що серед доповідачів на конференції – наші земляки Роман Романов та Анастасія Романова (Роман Анатолійович, до речі, випускник нашого університету), які представляють стартап Mosqitter. Він вже має підтримку інвесторів та невпинно розвивається.
Тож головна тема конференції - знайти способи підсилити комерціалізацію НДКР (R&D), у тому числі за рахунок співпраці з глобальним (міжнародним) бізнесом, а також шляхи запуску і росту технологічних стартапів, заснованих на університетських НДКР. Насправді Україна має статус «наукової та університетської країни» як у сфері фундаментальних розробок, так і в прикладних напрямах. І цей потенціал треба підтримувати та розвивати.
У ході заходу відбулося підписання Меморандуму про співпрацю Business Incubators, НТУ «ХПІ», УКУ, Unit City, Українського фонду стартапів, - йдеться у повідомленні.

Представники Херсонського держуніверситету взяли участь в Українсько–Американській конференції

 


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: