Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

Лікар Денис Широкий: Якість життя залежить від стану опорно-рухової системи

Общество, Здоровье
0

На базі поліклініки №1 КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» надається кваліфікована медична допомога пацієнтам з захворюваннями опорно-рухової системи. Мультимедійна команда фахівців також проводить комплексне фізіотерапевтичне лікування захворювань і травм опорно-рухового апарату. Якщо виникла потреба в консультації чи лікуванні, вам допоможуть у каб. 94 за наявності електронного направлення та за попереднім записом в реєстратурі. Тел. для довідок у Херсоні: 49-20-10.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я захворювання опорно-рухового апарату як причина інвалідності та смертності посідають 4-те місце у світі після серцево-судинних, онкологічних захворювань і цукрового діабету, а найближчим часом спеціалісти прогнозують епідемію остеопорозу, що свідчить про старіння населення планети.

Як зазначив Денис Широкий, лікар-ортопед-травматолог хірургічного відділення поліклініки № 1: «Ортопедо-травматологічний кабінет поліклініки призначений для амбулаторного прийому, лікування та доліковування виписаних зі стаціонару хворих, диспансерного обліку хворих після консервативного чи оперативного лікування, з хронічними захворюваннями, які потребують відновлення здоров'я, а також інвалідів після травм, набутих і природжених захворювань апарату руху і опори.

Згідно статистичних даних, звернення з приводу захворювань опорно-рухового апарату становлять 8-10 відсотків від числа всіх відвідувань в амбулаторно-поліклінічних закладах. Із загального числа постраждалих від травм – більшість (до 90 відсотків) потребують амбулаторної допомоги, а серед госпіталізованих – 95 процентів хворих закінчують лікувально-відновлювальний процес саме у поліклініці».

- Тому,- наголосив Денис Олегович,- організація амбулаторної ортопедо-травматологічної допомоги має велике значення для скорочення термінів лікування та відновлення працездатності пацієнтів з травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату.

Як правило, лікар-ортопед-травматолог:

надає першу кваліфіковану та спеціалізовану допомогу;

забезпечує подальше амбулаторне лікування хворих;

проводить експертизу тимчасової непрацездатності хворих;

веде облік пошкоджень та ортопедичних захворювань, виявлених у мешканців району, який обслуговується, проводить диспансерний нагляд за хворими;

надає консультативну допомогу хворим, направленим з інших лікувальних закладів;

надає антирабічну допомогу.

За необхідності надання травмованим стаціонарної допомоги їх в обов’язковому порядку госпіталізують до спеціалізованого відділення. У разі травми голови, органів грудної та черевної порожнини при необхідності залучаються й інші спеціалісти – хірурги чи нейрохірурги, які працюють у лікувальному закладі і також беруть участь у вирішенні питання про госпіталізацію хворого в профільне відділення.

Насамкінець розмови Денис Широкий дав кілька порад для профілактики захворювань опорно-рухового апарату: тримати правильне положення корпусу тіла; уникати накопичення токсинів (відмовлятися від продуктів, що містять велику кількість жирів, високу кількість цукру); вести здоровий спосіб життя. І будьте здорові!

Лікар Денис Широкий: Якість життя залежить від стану опорно-рухової системи

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: