Херсон °C

Последние новости

19:11
Чотирнадцятирічна херсонка Ірина допомогла придбати військовим дрон з нічним баченням за 250 тисяч гривень
14:33
Співпрацює з окупантами та забезпечував проведення псевдореферендуму – підозрюється екскерівник лікарні з Херсонщини
14:32
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
13:15
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
12:14
В ОВА попереджають про підготовку росіянами чергової провокації на хімічному заводі в Армянську тимчасово окупованого Криму
12:03
Поранено п’ять цивільних та шість поліцейських
12:00
В Генічеську кадирівці влаштували переділ захопленого
12:00
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:55
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:46
Російська пропоганда продовжує спроби дискредитації ЗСУ на території Херсонщини
Больше новостей

Іван Бебко: закликаю жителів Херсонщини та всіх українців залишатися єдиними, сильними та захищати Україну!

Общество, Политика
0

Практично кожну родина сьогодні цікавить лише одне: «нападуть-ненападуть». Звичайно, обговорюю цю тему і я зі своєю родиною. Хочу обговорити її і з вами. По-перше, почну з найголовнішого, з нагадування, що таке паніка та до чого вона може призвести кожного з нас, та й країну в цілому.

Як стверджують вчені, лікарі, то: «Паніка- це раптовий, несвідомий страх, стан інтенсивної тривоги перед реальною або передбачуваною загрозою.

Панікає сильною стресовою реакцією організму на часто несподівані і лякаючі події. Як результат, втрата самоконтролю, почуття обов'язку і честі. Варто відзначити, щопанікамає заразливий характер і може швидко охоплювати натовп».

Але основне із цього - тривога піддається контролю. Українці – сильна нація, довгі роки нас знищували, щоб зробити натовпом. Тому наразі все ж ті замашки. В 2014 році ми змогли згуртуватися, з того часу пройшло 8 років. Ми не переставали воювати за свої кордони. І нам вдалося згуртуватися, і дійсно стати сильнішими. В Україні з’явилося відразу дві армії: волонтерів та армія, яка стала набирати самодостатніх людей, добровольців!

Як голова Херсонської обласної організації партії «УДАР» закликаю жителів Херсонщини, та всіх українців залишатися єдиними, сильними та захищати Україну. Ми це змогли тоді, зможемо і зараз. Українці дуже терплячі люди, але коли на них нападають, вони можуть бути агресивними. Віталій Кличко каже:

«Ми патріоти, ми боремося за нашу ідею, за наш вибір – за свободу та демократію. І нам потрібно залишатися такими ж талановитими, сильними та єдиними. Ми не агресори, але можемо агресивно відстоювати наші кордони».

Я ж підкреслю: за вісім років війни мипостійно маємо бути готовими добудь-яких агресивних дій будь-кого щодо нашої держави. Адля цього потрібно не сіяти паніку, нам вже легше, бо ворога знаємо в обличчя.

Великий стратег Сунь Цзи утрактаті «Мистецтво війни» писав: «Той, хто знає ворога ізнає себе— неопиниться внебезпеці івста битвах. Той, хто незнає ворога, але знає себе, буде топеремагати, топрогравати. Той, хто незнає ані ворога, ані себе, неминуче буде розбитий укожному бою».

Ми знаємо себе, знаємо ворога, все буде добре, бережіть спокій!!!

 

 

З повагою до кожного, депутат Херсонської міської ради, голова обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" ІВАН БЕБКО

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: