Херсон °C

Последние новости

09:47
Обираємо собачий корм
09:25
Гуманітарний центр Православної Церкви України херсонської єпархії у м.Херсон «Джерело життя» продовжує надавати допомогу
09:24
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
06:26
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
11:38
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
11:30
За минулу добу через обстріли окупантів на Херсонщині загинула одна людина, двоє отримали поранення
10:07
Російські окупанти 54 рази обстріляли територію Херсонщини
16:34
У Херсоні розпочато подачу електропостачання. Повноцінне відновлення займе декілька днів
16:30
У Херсоні електропостачання подали до головної каналізаційної насосної станції та очисних споруд
16:26
Херсонські комунальні підприємства отримали техніку від Міжнародного Комітета Червоного Хреста
Больше новостей

Про ковідну реабілітацію для дітей в лікарнях Херсона

Общество, Здоровье
0

Черговий раз ми будемо говорити про відновлення організму і повернення до якісного життя після одужання. Наразі актуальною залишається тема реабілітації в результаті лікування від Ковід-19 і його наслідків. Хвороба складна і до кінця не вивчена - вірус дає ускладнення на всі системи та органи. Тож, маючи шанс на відтворення їх нормальної роботи, ним варто скористатися.

Таку можливість надають херсонцям у відділенні амбулаторно-медичної реабілітації поліклініки № 2 КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша». Відразу наголосимо, що послуги надаються амбулаторно і платно, але водночас зазначимо, що ціни доступні.

-Як розповіла завідувачка медичного підрозділу Лариса Завгородня, вони допомагають людям з різними захворюваннями, а післяковідним напрямком зайнялися за вимогою часу і спираючись на власний досвід. У першу чергу пропонують скористатися оздоровчими процедурами у кабінеті «Чисті легені». Оздоровлення та реабілітація хворих проводиться за допомогою небулайзерної терапії, інгаляцій сингментно-кисневої суміші; використання кисневих коктейлів та пінок. До речі, коктейлі готують на основі коріння солодки – це потужний імунностимулятор. А ще на цьому апараті пацієнти можуть дихати. Для проведення такої процедури використовуються кисневі канюлі і маски. Контроль відбувається за допомогою пульсоксиметрів. Коли людина вдихає кисневу суміш - зменшується гіпоксія, яка негативно впливає на діяльність мозку. До того ж від недостатньої кількості кисню страждають і легенева, і серцева-судинна системи, кишково-шлунковий тракт, і їм потрібна допомога. В основі всіх процедур лежить фізіологічна дія кисневої терапії. Вирішальне значення в лікувальному ефекті має відшкодування дефіцитукисню в тканинах. У хворих з дихальною недостатністю при введені кисню підвищується його вміст в крові, а відтак - нормалізується артеріальний тиск і діяльність серця, знижуються дихальні розлади.

Далі, як новинка, застосовується карбоксотерапія – насичення киснем. Медичний вуглекислий газ, введений під шкіру, викликає виражену місцеву реакцію у вигляді усунення судинного спазму, дефіциту кисню в тканинах в зоні ін'єкції, що стимулює тканини до регенерації, зменшуючи їх в'ялість і набряклість. Простіше кажучи, створюють штучну емболію, яка притягує до себе велику кількість кисню і притік до кожного органу відбувається надзвичайний.

Дуже добре при реабілітації пройти пресотерапію – очистка лімфи. Це специфічний масаж стиснутим повітрям, який здійснює вплив на лімфатичну систему людини і приводить весь організм в здоровий тонус. Увага, один сеанс цієї процедури замінює до 10 сеансів класичного масажу!

Процедура покращує кровообіг, очищається лімфатична система, виводяться шлаки з організму. Допомога не тільки від ковіду, а й від медикаментозного лікування, яке приймали хворі: антибіотики, цитостатики, гормони. Медичні препарати і лікують і залишають по собі негативні наслідки.

Ще при реабілітації запроваджується магнітолазерна надвенна терапія. За допомогою встановленого над веною датчика кровообіг у людини проходять за 27 секунд – це повний цикл. 10 хвилин триває процедура, протягом якої очищається кров від токсинів.

У відділенні застосовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для зазначення необхідних процедур складають маршрут пацієнта.

Велике значення мають теплові процедури та лікувальна фізкультура – на покращення дихання, розгортання грудної клітини, щоб не було застоїв у грудях.

У відділенні амбулаторно-медичної реабілітації поліклініки № 2 з 2021 року також надають допомогу в реабілітації дітям-інвалідам від 3-х років. Для цього відкрито й обладнано кабінет для фізіо,- та ерготерапевтів, де вони займаються. Безкоштовно. (До відома: робота ерготерапевта спрямована на діяльність, активність і функції людини, якій надається допомога. Ерготерапевт працює саме з цими поняттями, а не з діагнозом чи захворюванням.)

Завідувачка відділення Лариса Завгородня зазначила: у поточному році вони вирішили піти далі у цьому напрямку. По-перше, почали тісно співпрацювати з педіатрами, які надали інформацію про дітей потребуючих такої допомоги. По-друге, вже поінформували телефоном батьків таких діток про реальну можливість реабілітації. Більше того, передбачена допомога і дітям, які фізично не можуть дістатися до поліклініки, щоб займатися зі спеціальним обладнанням. У таких випадках заплановані виїзди до них додому, щоб навчити рідних чи близьких вправам, які вони зможуть виконувати з пацієнтами. Для них у першу чергу є потреба в нормалізації кровообігу, щоб у дитини не було пролежнів.

Усе це стало можливим завдяки підписанню лікарні ім.Є.Карабелеша з Національною службою здоров’я України пакету медичних гарантій на таке медичне обслуговування.

Як розповіла Лариса Миколаївна її мультидисциплінарна команда продовжує виконувати комплекс заходів по відновленню здоров’я хворих, які одужали.

Відділення має всі умови для надання реабілітаційної допомоги пацієнтам, у тому числі і таким, які перенесли COVID-19. З цією метою додатково розроблено програму реабілітаційних заходів із пріоритетом відновлення дихальної системий толерантності до фізичних навантажень.

Якщо інформація вас зацікавила, не зволікайте, щоб не запізнитися на реабілітацію. На вас чекають за адресою: м.Херсон, вул.Тираспольська, 62, ІІ поверх, тел.(0552) 22-64-93.

Про ковідну реабілітацію для дітей в лікарнях Херсона

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: