Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

У лікарні ім.Є.Карабелеша відкрилося гемодіалізне відділення

Общество, Здоровье
0

16 лютого в КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» відкрили нове гемодіалізне відділення. У ньому вже отримали медичну підтримку херсонці з хронічною нирковою недостатністю. Наразі у відділенні встановлено три гемодіалізних апарати виробництва Японія «Nipro корпорейшн». Всього планується поставити на служіння людям – 18 апаратів, які за своїми технічними характеристиками спроможні проводити гемодіаліз і гемофільтрацію. Підприємство запаслось розхідними матеріалами з запасом, на 1500 діалізів, з розрахунку на великий потік пацієнтів. У відділенні провели капітальний ремонт, встановили нову систему водопостачання. Відтепер в лікарні ім.Є.Карабелеша проводитимуть сучасні процедури очищення крові від токсинів для людей с порушенням функції нирок. Завдяки висококласному обладнанню значно покращиться якість діалізу, який широко використовується при нирковій недостатності. У медичному закладі вже створили початкову базу даних з людей, яким необхідна «штучна нирка».

(Гемодіаліз- це лікування, під час якого кров фільтрується поза тілом за допомогою діалізного апарату. Під час гемодіалізу кров відбирається із судини і пропускається крізь синтетичний фільтр - діалізатор. Таким чином, у цьому діалізаторі кров очищується перед поверненням у тіло).

Як розповіла в.о.завідувача гемодіалізного відділення Альона Косницька, перед тим як приступити до своїх прямих обов’язків, співробітники пройшли наочне навчання у Запорізькій обласній клінічній лікарні. Їх детально ввели в курс справи: як поводитися з апаратами, як спостерігати за якістю очисного процесу у пацієнта. Поки що працюватиме одна зміна медиків, а надалі планується цілодобова робота у чотири зміни.

Лікарня виконує державну програму з поліпшення надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю. І для пацієнта державою передбачено безкоштовне проведення процедури гемодіалізу та обстеження як до неї, так і після.

«Кількість хворих, які потребують лікування методом замісної ниркової терапії щороку зростає,- зазначає генеральний директор КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» Алла Малицька.- З появою в місті Херсоні ще одного гемодіалізного відділення у хворих з хронічною нирковою недостатністю з’явиться надія на кращий прогноз у стані здоров’я, покращить якість і тривалість їх життя. А для нас, медиків, поява такого відділення є потужним кроком у напрямку виконання визначеної для нашої лікарні функції – трансплантації нирок».

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: