Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

Відтепер у центрі міста є змога отримати консультації з метою вирішення проблем зі здоров’ям херсонців з діагнозом «туберкульоз»

Общество, Здоровье
0

Щорічно 24 березня відзначається Всесвітній і Всеукраїнський день боротьби проти туберкульозу, мета якого полягає в тому, щоб підвищити обізнаність про згубні наслідки туберкульозу для здоров’я людей і для суспільства, та інформувати про економічні наслідки туберкульозу, і таким чином активізувати зусилляпо боротьбі з глобальною епідемією цієї хвороби.

 

З метою вирішення проблем зі здоров’ям херсонців з діагнозом «туберкульоз» у поліклініці № 1 лікарні ім.Є.Є.Карабелеша від КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр» почав працювати лікар – фтизіатр вищої категорії Петров Володимир із 40-річним досвідом.

Відтепер у центрі міста є змога отримати консультації, пройти лікування.

Фахівець має можливість у кабінеті видавати препарати відповідно до призначеного лікування. У поліклініці пацієнти з підозрою на туберкульоз обстежуються, оформлюються на МСЕК.

У поліклініці також проводять протизапальну антибактеріальну терапію пневмонії. Після цього роблять контроль-рентген і спостерігають за динамікою одужання.

Туберкульоз – специфічне захворювання і довготривале. Лікар-фтизіатр Володимир Петров сказав, що для правильного діагностування і призначення лікування він працює в тісному зв’язку зі своїм центром і його медичним директором Коваль Галиною.

Не слід забувати про туберкульоз. Класичними проявами активної туберкульозної інфекції є хронічний кашель з кровохарканням, гарячкою, нічною пітливістю і втратою ваги. Ураження інших органів зумовлює широкий спектр симптомів. Діагностування активного туберкульозу проводиться шляхом виявлення збудника і його слідів, рентгенологічними дослідженнями, найчастіше рентгенографію грудної клітки, в тому числі, й комп’ютерної томографії. Діагностування латентного туберкульозу засноване на туберкуліновій шкірній пробі. Лікування складне і вимагає прийому декількох видів протитуберкульозних препаратів протягом тривалого часу. Оточуючих хворого людей також перевіряють і, за необхідності, лікують.

Для попередження туберкульозу потрібно масово перевіряти людей на його наявність і проводити вакцинацію за допомогою вакцини БЦЖ, яка створює імунітет проти зараження Mycobacterium tuberculosis.

Тож прохання до херсонців пам’ятати, що від туберкульозу можна повністю вилікуватися – на 100 відсотків. Але – головне вчасно звернутися. І будьте певні, що вам нададуть кваліфіковану допомогу.

Заступник медичного директора з медичного обслуговування дорослого населення КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» Ольга Керецман зазначила:

·В основному виявленням туберкульозу займається терапевтична служба – сімейні лікарі і дільничні терапевти. На сьогоднішній день в лікарні є всі ресурси для своєчасної діагностики туберкульозу. У першу чергу працює рентгенологічне відділення, у якому є рентгенографи, флюорографи, рентгенографічні цифрові апарати, комп’ютерна томографія. Проводиться бронхоскопія, обстеження харкотиння. Відтепер маємо і фахового спеціаліста – фтизіатра.

За потребою звертайтеся до поліклініки № 1 за адресою: м.Херсон, проспект Ушакова, 21/1, каб. 75. Прийом проводиться щоденно, крім вихідних.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: