Херсон °C

Ремонт побутової техніки: поломки пральної машини

Новости » Общество
0
Побутова техніка міцно увійшли в життя людини, причому настільки, що без неї сьогодні складно обходитися. Тому, якщо вона виходить з ладу, для багатьох це рівносильно катастрофі, адже придбати нову побутову техніку не завжди можливо, а саме слово «ремонт» лякає.
 
Замовити ремонт будь-якої побутової техніки можна тут wsk.in.ua.компанія готова впоратися з будь-якими за складністю завданнями, пропонує клієнтам вигідні умови співпраці: оперативний виїзд на будинок, якість ремонту і запчастин, вигідні розцінки.
 
Поломка пральної машинки

Якщо виникли проблеми з пральною машиною, є кілька речей, які потрібно перевірити, перед викликом фахівців. Якщо пралка не запускається, потрібно зробити наступне:
  • Переконатися, що перемикач на панелі управління встановлений в потрібне положення;
  • Переконатися, що кнопка натиснута повністю;
  • Спробувати перевірити перемикач за допомогою мультиметра.
Якщо машинка не заповнюється гарячою водою, потрібно зробити наступне:
  • Переконайтеся, що вода надходить в пральну машину в момент циклу. Одні агрегати використовують гарячу воду для певних циклів; інші заповнюються гарячою і холодною водою по черзі;
  • Якщо відсутня подача гарячої води, переконайтеся в роботі водозабірного клапана пральної. При наявності несправності, буде потрібно його заміна. 
Ще характерні поломки:
  • Якщо при роботі машинки доноситься дивний шум, також зверніть на це увагу. Наприклад, якщо він проявляється під час або після віджиму, існує проблема зі зливним насосом. Шум при роботі вказує на наявність засмічення або несправності дренажного насоса;
  • Пральні машини з фронтальним завантаженням мають амортизатори, які використовуються для зменшення руху бака. Якщо амортизатори пошкоджені або зношені, будуть доноситися гучні удари при віджиманні. У такому випадку їх потрібно замінити. Нехтування такими заходами може привести до пошкодження інших компонентів.
Нагадування. Не перевантажуйте пральну машинку! Це може привести до незворотних наслідків і навіть поломки агрегату. Замовити ремонт пральної машини на дому можна на сайті wsk.in.ua. Вартість послуг доступна.
 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: