Херсон °C

У російському полоні перебувають 8 голів українських громад

Новости » Общество
0

 22 серпня 2022 року Володимир Коваленко,міський голова Нової Каховки та заступник Голови Херсонського регіонального відділення АМУ, звернувся до правління Асоціації з інформацією про ситуацію із захопленням російським агресором посадовців місцевого самоврядування. 

З початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року російські окупанти викрали більше 50 посадовців місцевого самоврядування. Із них 34 – це голови громад. Станом на 22 серпня в російському полоні перебувають 8 голів українських громад. 


На підставі наданої інформації було ухвалено та надіслано відповідним структурам Звернення Правління АМУ до міжнародних партнерів та Об’єднаного центру з координації пошуку та звільнення незаконно позбавлених волі осіб внаслідок збройної агресії рф Служби безпеки України  щодо негайного звільнення та захисту захоплених агресором посадовців місцевого самоврядування. Звернення всіма членами правління АМУ було підтримано одноголосно.


"Це злочини не тільки проти фізичних осіб-посадовців, яких викрали, але й проти цивільних мешканців громад України. Адже мер є головною посадовою особою громади, саме він організовує забезпечення людей мінімально необхідним, здійснює керівництво всіма комунальними службами та діяльністю критичної інфраструктури. Викрадення мера деморалізує всіх мешканців громади та позбавляє муніципалітет ефективного управління” - йдеться у Зверненні. 

Асоціація міст України просить докласти максимальних зусиль до звільнення захоплених у полон голів громад па представників місцевого самоврядування.

Асоціація міст України

Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: