Херсон °C

Последние новости

19:11
Чотирнадцятирічна херсонка Ірина допомогла придбати військовим дрон з нічним баченням за 250 тисяч гривень
14:33
Співпрацює з окупантами та забезпечував проведення псевдореферендуму – підозрюється екскерівник лікарні з Херсонщини
14:32
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
13:15
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
12:14
В ОВА попереджають про підготовку росіянами чергової провокації на хімічному заводі в Армянську тимчасово окупованого Криму
12:03
Поранено п’ять цивільних та шість поліцейських
12:00
В Генічеську кадирівці влаштували переділ захопленого
12:00
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:55
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:46
Російська пропоганда продовжує спроби дискредитації ЗСУ на території Херсонщини
Больше новостей

Зима близько. Як вибрати масляний обігрівач?

Новости » Общество
0

З настанням осені в будинку стає прохолодно, і в такий час на допомогу приходить масляний обігрівач. Як правило, перші заморозки наступають до включення центрального опалення, і в такі дні обігрівач дозволяє підтримувати вдома оптимальну температуру. Такий пристрій стане в нагоді не тільки в моменти заморозків, але якщо станеться аварійне відключення опалення.
Сьогодні електричний обігрівач має особливу популярність, він комфортний, мобільний, не вимагає великих витрат. Різноманітність представлених моделей може привести до ступору, тому рекомендуємо скористатися наданими нижче порадами.


З чого починати вибір масляного обігрівача


Перед тим як вибрати масляний обігрівач Gorenje, необхідно знати, що пристрій може нагріватися до 1500 градусів, в цьому і полягає його небезпека. Тому заздалегідь потрібно вибрати місце для розміщення: якнайдалі від меблів або побутових приладів. Також під час експлуатації не рекомендується торкатися корпусу приладу. Але незважаючи на це, варто згадати одну важливу перевагу - такий вид обігрівачів набагато довше зберігає тепло, на відміну від інших видів. Перш, ніж почати розглядати представлені на ринку моделі, необхідно визначитися з такими параметрами:

• кількість секцій;
• комплектація;
• технічні характеристики моделі.

Все це дозволить купити масляний обігрівач, що ідеально підходить для вашого будинку.
Увага! Пристрій взимку не можна зберігати в приміщенні, що не опалюється. Це може призвести до пошкодження корпусу та витоку масла.

Конструкція масляного обігрівача


Масляна батарея є рядом герметичних секцій, які виготовляють з чорного металу товщиною до 1 мм. Оскільки всередині циркулює масляна рідина, всі деталі виробу мають бути точними за розміром і не пропускати олію назовні. Кожну секцію радіатора зварюють між собою та запресовують.

Ніпельний тип з'єднання конструкції дозволяє досягти герметичності та надійності. Далі весь виріб покривається спеціальною фарбою, яка стійка до високих температур. Після цього всередину заливається олія мінерального типу. Також масляний обігрівач має коліщатка, щоб зручно переміщати його в будь-яку точку будинку.

Принцип роботи обігрівача масляного типу


Функцію нагрівання пристрою виконує ТЕН (електричний теплонагрівач), який розміщений усередині конструкції. Розміщується він у технічному маслі. Після підключення пристрою до мережі спрацьовує такий ланцюжок дій:
Нагрівається ТЕН - Тепло передається маслу - Воно передає тепло корпусу - Корпус гріє повітря у приміщенні.
 
Максимум, до якого пристрій може нагріти приміщення – 150 градусів. Але кожна модель має свій нагрівальний поріг. Також варто згадати такі переваги масляного обігрівача з вентилятором:
1. Доступна для кожного ціна;
2. Безшумна робота;
3. Мобільність;
4. Не потрібен спеціальний догляд;
5. Зрозуміле та просте управління.

Якщо ви вирішили обрати масляний обігрівач або конвектор, рекомендуємо звернути особливу увагу на такі параметри:
Потужність – від цього показника залежить, яку площу можна буде нагріти;
Перемикач режимів потужності – це допоможе захистити пристрій від перегріву. Також зверніть увагу на моделі, де автовідключення;
Товщина секцій - Ви можете вибрати тонкі секції, які швидко гріються, але повільно прогрівають приміщення. Товсті вимагають більше часу на нагрівання поверхні, проте довше тримають тепло і віддають його приміщенню. На користь чого робити вибір вирішувати вже лише покупцю;
Вбудований вентилятор – пристрої з такою опцією набагато швидше нагрівають приміщення, створюючи рівномірне прогрівання.
 
Якщо ви вирішили придбати масляний обігрівач, ціна на пристрій буде різною, все залежить від вибраних вами опцій та технічних критеріїв.

Помилки при використанні масляного обігрівача та їх наслідки


Рекомендуємо перш, ніж придбати масляний обігрівач, прочитати відгуки. Це дозволить правильно експлуатувати пристрій, не допускаючи помилок. Але ми вирішили перерахувати помилки, що часто зустрічаються, щоб ви не припустилися їх.
1. Торкатися поверхні голою рукою - так часто роблять намагаючись зрозуміти, чи нагрівся пристрій. У результаті можна отримати серйозний опік;
2. Поставити обігрівач у ванну - у цій зоні підвищена вологість, при використанні пристрою вас може вдарити струмом;
3. Зберігання в опалювальному приміщенні - у такому разі пошкодиться корпус і ви більше не зможете використовувати пристрій;
4. Пересувати за допомогою шнура – ​​це може призвести до замикання або взагалі обриву дротів.

Щоб безпечно експлуатувати пристрій, рекомендуємо обов'язково прочитати інструкіцю, перш ніж вмикати прилад у мережу.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: