Херсон °C

Основні критерії для правильного вибору туристичного намету

Новости » Общество
0

У поході, коли людина виявляється далеко від дому, їй потрібен цілий комплекс речей. У свій похідний рюкзак вона вкладає продукти харчування, засоби для особистої гігієни, для розведення вогню та захисту, ліхтарик, посуд та інше. Також необхідний туристичний намет, який на час походу стане для неї тимчасовим будинком. У наметі вона зможе відпочивати, не побоюючись настирливих комах та негоди.


 Палатка Terra Incognita Ksena 2


Вибір намету потрібної моделі — завдання не просте, оскільки сьогодні у продажу представлені різноманітні їх модифікації, а вибрати необхідно один, який вам підійде:

  • по розміру;

  • за вагою;

  • за сезоном;

  • за призначенням;

  • за якістю;

  • за вартістю.

Вище перераховані основні критерії, але є й інші нюанси, про які слід знати перед покупкою намету.


Про всі типи наметів та їх особливості знають менеджери інтернет-магазину компанії Terra Incognita. У нас в магазині представлений широкий асортимент наметів від найвідоміших, популярних і надійних виробників. Ми пропонуємо різні їх моделі, у тому числі й намети для туризму, в Україні такі вироби мають високий попит.


Як сезонність впливає на вибір туристичного намету?


Фактор сезонності обов'язково необхідно враховувати, оскільки в лінійці туристичних наметів є моделі різного призначення, що відрізняються набором конструктивних особливостей і властивостей.


Літні намети

Зрозуміло, такі моделі ідеально підходять для експлуатації в літній період часу. Це легкі, невеликого розміру, добре вентильовані намети, які може зібрати та розібрати одна людина. До їх недоліків відносять недостатню нестійкість до поривчастого вітру та негоди. Зате вони легкі у транспортуванні, їх можна закріпити на рюкзаку, якщо він оснащений спеціальними кріпленнями.


Намети «трьохсезонки»


Bungala 5 пятиместная палатка

На відміну від літніх моделей, ціна на туристичні намети «трьохсезонки» дещо вища. Це дуже зручні та якісні намети, які рекомендуються до використання у будь-яку пору року, крім зимової пори. Виготовлені вони з більш міцних та якісних матеріалів, тому стійкі до перепадів температури, вітру та опадів.


Всесезонні (універсальні) намети


Намети універсальні розраховані на експлуатацію протягом усього року. У поході в період літньої спеки чи зимового сходження в гори, восени чи навесні — такі намети витримають все. Вони розроблені з урахуванням різних погодних та сезонних нюансів, виготовлені з найбільш якісних та високотехнологічних матеріалів.


Оснащені теплим дном, протимоскітними сітками, надійні, непродувні та непромокаючі всесезонні туристичні намети вибрати рекомендується тим, хто любить подорожувати незалежно від пори року. Різних форм та конструкцій, у різноманітності колірного рішення та дизайну, такі намети ви можете купити в інтернет-магазині Terra Incognita.

Чисельність групи визначає габарити туристичного намету

Намети різних серій можуть бути розраховані на певну кількість спальних місць. Так, наприклад, у магазині продаються намети на два, три, чотири спальних місця та більше. Однак, навіть якщо ви знаєте, скільки людей буде у складі вашої туристичної групи, цього недостатньо для вибору намету потрібного розміру.


Обов'язково враховуйте ширину моделі, що сподобалася, і той факт, що комфортними (за замовчуванням) для кожної людини в цьому наметі вважаються 60 см вільного простору. Обчислити необхідний розмір туристичного намету дуже просто — помножте 60 см на кількість осіб у групі. Твір дорівнюватиме ширині намету, який вам потрібен.


Багатошарові намети — що це і навіщо вони потрібні?


Усі намети можна поділити на дві групи:

  1. Одношарові моделі — виготовлені з тенту непромокаючого типу, це прості намети, які швидко та без проблем розкладаються та збираються. До їх недоліків відносять ймовірність появи конденсату при різниці температурного режиму всередині та зовні намети. Усунути конденсат можна регулярним провітрюванням. Вони рекомендуються до використання для піших та велосипедних походів.

  2. Двошарові намети складаються з намету-будиночка, поверх нього розташовується ще й водонепроникний тент. Перший зазвичай виготовлений з матеріалів, що дихають, що забезпечують ефективну вентиляцію внутрішнього простору намету. Другий шар — це тент, виготовлений з непромокального матеріалу. Відстань між ними може становити 5-10 або 15 см. Конденсату в таких наметах не буває, але за це намет розплачується збільшеною вагою.

Купити туристичний намет у Києві, Одесі, Сумах та інших містах з доставкою по всій Україні ви можете в інтернет-магазин Terra Incognita.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: