Херсон °C

18-19 листопада у Гданьську відбудеться український фестиваль «46JarmaRockFEST»

Новости » Общество
0
Вже 46 років поспіль переселені українці відкриють свої двері у фестиваль «JarmaRockFEST». Такого потужного фестивалю, як цього року, не було ніколи! Тож 18-19 листопада відбудеться найбільший український фестиваль у Польщі. «46JarmaRockFEST» вперше організований дводенною програмою з театральними та танцювальними дійствами, дискусіями, ArtBox предсталений художниками, танцями в повітрі, вітражними роботами, виробами ручної роботи відомих українських місткинь. Мега енергійні концерти, доповнені виступами вокалістів та музичних гуртів, що заряджають енергією та позитивом. Смачна українська кухня і представлення талантів народних митців та майстринь.
На тлі останніх подій сучасної України об’єднання українців є максимально необхідним. Поширення нашої українського культури, музики, проявлення нашої волі, сили і духу. Мета фестивалю – показати міць і незламність українського народу у боротьбі за свою Незалежність через нашу культуру. Приходьте і пориньте у світ сучасного мистецтва.
Під час фестивалю 46. JarmaRock FEST відбуватиметься збірка Об‘єднання Українців у Польщі ОУП для допомоги Україні. Зібрані кошти підуть на закуп насосів до вакуумної терапії ран для шпиталів в Україні. Таке обладнення рятує життя та кінцівки українських військових і цивільних - постраждалих від війни. Це - техніка лікування, яка діє на поверхню рани з метою покращення її загоєння. Це - одна з найбільш розвиненої терапевтичної техніки, що застосовується в лікуванні багатьох типів гострих і хронічних ран. Вона служить також для профілактики післяопераційних ран з метою запобігання її зараженню. Комплект містить насоси і пов‘язки.
 
Програма «46JarmaRockFES»
 
18 листопада - П’ЯТНИЦЯ
18:00 Феєричне відкриття «46 JarmaRockFEST»
19:00 "ТЕАТР ПОВЕРНЕННЯ" – театр факту. Вистава «Дівчата зрізають коси» - розповідь про жінок, які служать в українській армії з 2014 року, оснований на реальних подіях.
20:10 Фольк у сучасному виконанні Катерина Феснак під акомпонимент піаніно у виконанні Бартка Вілька. Музика від серця до серця. Пісні Каті, які нагадують народні пісні, доповнені роково-електронічним акомпонeментом Бартка
21:00 "ТЕАТР НАВПАКИ" представить глядачеві прем’єру одноактної п’єси - комедії «Шахрайки», авторкою якої є Наталя Уварова.
22:15 UKRAINIAN ART & DANCE Company - танцювальна вистава перформанс «Нова реальність» зачарує вас.
23:05 Зірка української естради - ПАВЛО ТАБАКОВ. Переможець українського вокального проeкту «Голос країни 2» та телепроeкту «Шанс». Півфіналіст «Україна має талант»
00:00 YELKA - гурт, який поєднує старовинні українські народні пісні з електро-фольком. INSIDE THE SOUND – гурт, який захопить вас аранжуванням українських пісень в стилях пост-рок, поп-рок, електро-фолк.
 1:30 DJ MaRBoH – запальний Мартин Богун український Діджей і композитор з яким ви поринете у танцювальний драйв. 19 листопада -
 
СУБОТА
15:30 Форум FEST в Європейському центрі Солідарності. Тема обговорення - українська культура. Якою бачить її Польща? Наша автентичність і феномен мужності українського народу, яким захоплюється цілий світ.
18:00 Відкриття ГАЛА-КОНЦЕРТУ «Ми з України»
19:05 МАРІЯ БУРМАКА – народна артистка України. Титан української пісні як дома, так і за кордоном. ЇЇ чарівний голос та всім знайомі пісні захоплять вас з перших хвилин.
19:55 Вистава «Я - Україна». Виступ 10 талановитих солісток та ведучого перформансу покажуть вам боротьбу України за свою Незалежність. Україна повстане для вас різною і прекрасною - такою, якою сьогодні надихається цілий світ!
20:00 КОНЦЕРТ «МИ З УКРАЇНИ» запалять молоді талановиті виконавці сучасної української музики
21:15 Хедлайнер концерту «Kozak System». Нестримний рок гурт сучасної України, концертами якого захоплювалися глядачі понад 18 країн світу.
23:00 "STANZA" рок гурт, який запалить ваші серця енргією в стилі alt-rock та modern-rock. «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!» - під таким гаслом проходять їхні концерти!
00:45 "CЛОВ’ЯНИ" польсько-український фолк-роковий музичний гурт з Кракова, учасник багатьох телепроектів.
2:10 Запальнтй DJ MaRBoH – Мартин Богун з яким ви поринете у танцювальний драйв.
 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: