Херсон °C
0

Херсонський патрульний посів друге місце з жиму в змаганнях «Київ Незламний»

В Києві відбувся четвертий, фінальний етап комплексних спортивних змагань "Київ Незламний" для військовослужбовців та ветеранів. Упродовж дня понад 250 учасників змагалися у штовханні ядра,

24 авг 2023
0

Херсонська спортсменка виборола перемогу на Чемпіонаті України з легкоатлетичних метань

Відома херсонська спортсменка, Паралімпійська чемпіонка Яна Лебєдєва виборола золоту нагороду на Чемпіонаті України з легкоатлетичних метань у приміщенні серед спортсменів з УОРА,

21 фев 2022
0

Кращих тренерів з кіокушин карате нагородили Почесними відзнаками обласної ради

Так, за багаторічну плідну професійну діяльність, підвищення авторитету України на міжнародній спортивній арені, підготовку спортсменів високого рівня до чемпіонату Європи з Кіокушин БуДо карате у м.

18 фев 2022
0

В рамках проєкту «100 ДЮСШ та 18 спортінтернатів» розглядаються будівлі спортивних коледжів Херсонщини

Представники ХОДА відвідали Херсонський фаховий спортивний коледж та провели нараду зі старшими тренерами відділень з приводу розвитку спорту та підвищення результатів їх вихованців.

09 фев 2022
0

В ХДМА відбулося урочисте вручення грамот і медалей переможцям міських заочних змагань з морського багатоборства

21 січня 2022 року в Херсонській державній морській академії відбулося урочисте вручення грамот і медалей переможцям міських заочних змагань з морського багатоборства серед здобувачів освіти закладів