Херсон °C

Змагання з футзалу виграла "Славія"

Новости » Спорт
0
11 - 12 березня 2017 року в місті Берислав в спорткомплексі "Юність" районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання обласної Колосіади 2016/2017 років «Ліга сільських чемпіонів Херсонщини» з футзалу серед аматорських команд жінок, які проводила обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України як відкриту першість організації.
У змаганні узяли участь 5 провідних жіночих футбольних команд Херсонщини: "Колос" (Каховський район), ФК "Берислав і Славія" Бериславський район, "Спартак" Скадовський район та "Таврія"  м. Нова Каховка.
Найстаршій учасниці було 27, наймолодшій – ледь виповнилося 15.
Змагання відбулися за коловою системою у одне коло.
Чемпіонками «Ліги сільських чемпіонів Херсонщини» з футзалу серед аматорських команд жінок сезону 2016/2017 років стала команда «Славія» Бериславський район (тренер Євген Авраменко, керівник команди Юрій Сорочинський).
Срібний призер – команда «Таврія» м. Нова Каховка, бронзовий – «Спартак» зі Скадовського району. 
За повідомленням прес-служби обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, організатори навіть не запросили на змагання нещодавно організовану команду «Схід» Цюрупинського району, яка нібито заявилася для участі у чемпіонату України з футболу серед команд жінок Першої ліги. Причина – недостойна поведінка тренерів цієї команди Сергія Юдіна та Сергія Зібницького по відношенню до своїх колег. Вони не здали у обласну федерацію футболу, а фактично викрали і привласнили собі, кубок, яку завоювала збірна команда «Колос» Херсонська область на чемпіонаті України з футболу серед команд дівчат WU-14 Вищої ліги 2016 року, хоча грали у тій команді всього 4 їх вихованки з 18 учасниць команди, точніше грали всього 2, а 2 навіть не виходили на заміни.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: