Херсон °C

Генічеські плавці - чемпіони Херсонщини

Новости » Спорт
0
У Херсоні відбувся Відкритий чемпіонат області з плавання серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь 98 спортсменів з Херсона, Генічеська, Мелітополя. Генічеські плавці дуже вдало виступили у цих змаганнях. Спортсмени Генічеської районної комплексної ДЮСШ під керівництвом тренерів-викладачів Прядка С.М., Носова О.І., Носової Л.М., Бурліна Р.А. показали вищий клас.
Чемпіонами Херсонської області стали: Данило Остащук – на дистанції 100 м батерфляй та Анастасія Лозова – на дистанції 50 м вільний стиль.
Свої кращі результати показав Олексій Пахоменков, зайнявши 4 місце на дистанціях 100 м вільний стиль та 50 м брас.
З 1 травня почалася підготовка до Відкритого чемпіонату Херсонської області та Кубок Херсонської області з плавання на відкритій воді, які проходитимуть протягом червня-серпня на території Генічеського району.