Херсон °C

У Новотроїцькому районі відбувся футбольний турнір ім.Василя Кравченка

Новости » Спорт
0
У Новотроїцькому районі відбувся футбольний турнір ім.Василя Кравченка5-6 серпня 2017 року федерація футболу Новотроїцького району, за сприянням сектору молоді та спорту відділу освіти райдержадміністрації, організувала та провела футбольний турнір, присвячений нашому земляку Василю Кравченку. На заході були присутні футболісти-ветерани команди "Таврія", які у 1962 році стали чемпіонами України серед сільських команд, Федір Кияниця - родич В. Кравченка.
Футболістів району привітали: голова районної державної адміністрації Наталія Солтановська та заступник голови районної ради Микола Піщанський. У своїх виступах вони подякували усім організаторам турніру, особисто тренерам, які активізують тренувальну роботу футбольних клубів, підвищують спортивну майстерність спортсменів та зазначили, що розвиток футболу - це засіб фізичного виховання серед молоді.
У турнірі брали участь сім футбольних команд району. До на півфіналу вийшли футбольні команди: "Громівка", "Бджоляр –Дорнбург", "Світанок", "Рятівник". У фіналі боролися футбольні команди "Громівка" – "Світанок". У запеклій боротьбі перемогу отримала футбольна команда "Громівка" з рахунком 1:0.
Також, у рамках заходу було нагороджено:
- кращого гравця футболу – Шевеля Сергія;
- кращого воротаря – Міхієнко Олександра;
- кращого захисника – Кірічок Віталія;
- кращого півзахисника Осініна Дмитра;
- кращого нападника Афоннікова Павла;
- І місце виборола фубольна команда  "Громівка";
- ІІ місце – футбольна команда "Світанок";
- ІІІ місце – футбольна команда "Бджоляр-Дорнбург".
Переможці нагороджені кубком  дипломами та медалями.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: