Херсон °C

Гола Пристань пишається чемпіонкою з драгонботу

Новости » Спорт
0
Українські спортсмени чудово виступили на XIII Чемпіонаті світу з драгонботу серед юніорів та молоді, який проходив з 27 по 30 липня в місті Дівонн-ле-Бен, що у Франції. Серед спортсменів із 15 країн світу (Німеччини, Угорщини, Італії, Франції, Австралії та ін.), українські веслувальники завоювали III загальнокомандне місце. Це надзвичайно серйозний прорив для української драгонботи. Українці поступилися лише командам Канади та Австралії, вперше в історії зібравши рекордну кількість нагород. Драгонбот – це каное завдовжки більш, ніж 12 метрів, яке має «голову», «хвіст» та здатне помістити в себе одразу 20 веслувальників. Веслування на драгонботі – командний вид спорту. Тут перемога залежить від спільної роботи учасників, вся команда повинна працювати як єдиний організм: жити одним життям, прагнути до однієї цілі, довіряти один одному. 
17-тирічна Тетяна Комлєва, мешканка Голої Пристані теж увійшла до складу збірної команди України з драгонботу. Виступи команди на трьох дистанціях: 200, 500 і 2000 метрів у змішаних, відкритих і жіночих класах D-10 та D-20 принесли українцям 15 нагород: 5 золотих, 4 срібних і 6 бронзових. У кожній із цих відзнак є заслуга голопристанської спортсменки. Вона ж сама привезла із Чемпіонату світу аж вісім медалей, серед яких – п’ять золотих. Тетяна почала займатися веслуванням ще з п’ятого класу. Тоді навіть не мріяла, що колись буде брати участь у змаганнях такого рівня. Та що тоді – дівчині досі не віриться, що побувала у Франції і отримала такі високі відзнаки. 
"Поки збирали документи, я до останнього моменту не вірила, що все ж таки поїду. Та й, коли разом із командою прибули до Франції, не очікували, що буде такий результат. Тому, коли оголосили призерів – у нас всіх був спочатку шок, який змінився просто божевільними емоціями!" – ділиться враженнями спортсменка.
Нині Тетяна навчається у Херсонському гідрометеорологічному технікумі, але заняття спортом не залишає. Високими здобутками спортсменки тішиться її тренер – Василь Якович Циховліс, який вже готує Тетяну до наступних турнірів. За планом – змагання з веслування у Полтаві, Львові та Венеції.

Гола Пристань пишається чемпіонкою з драгонботу

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: