Херсон °C

Районний турнір з волейболу

Новости » Спорт
0

Районний турнір з волейболуТрадиційно на початку лютого спортивний сезон відкривається районним турніром з волейболу до Дня визволення селища та Верхньорогачицького району від німецько-фашистсьских загарбників.

Цього року турнір відбувся 03 лютого у спортивному залі Верхньорогачицької опорної школи І-ІІІ ст. і отримав статус відкритого, тому що в ньому взяли участь дві команди з смт. Велика Лепетиха.

Верхньорогачицький район представляли 4 команди з районного цетру: "Живчик" відділу культури, Верхньорогачицька опорна ЗОШ, Верхньорогачицька ДЮСШ та "Перемога" та сільські команди Чистопілля і Первомаївки.

З привітальними словами до учасників звернулася начальник відділу культури райдержадміністрації Ліна Ліснича. Визволителів було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника Герою Радянського Союзу П.Ю. Корбуту.

За рішенням суддівської колегії турнір проводився за олімпійською системою (на вибування). У підсумку в матчі за третє місце команда "Живчик" відділу культури поступилась команді смт. Велика Лепетиха 1. У напруженому фінальному двобої між командами "Перемога" та смт. Велика Лепетиха 2 з перевагою у кілька очок перемогу у турнірі виборола команда сусіднього районного центру. Кращим гравцем серед чоловіків було визнано верхньорогачанина Маловічка Віталія, серед жінок представницю Великої Лепетихи Карпачову Тетяну. Призери турніру та кращі гравці були нагороджені грамотами та призами відділу культури районної державної адміністрації.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: