Херсон °C

Кращі в шахах - учні херсонської школи № 45

Новости » Спорт
0
У Херсоні пройшов міський етап Спартакіади з шахів серед учнів 1-4 класів закладів освіти м. Херсона. Шахи, найпоширеніша спортивна гра сучасності, яка  поєднує у собі елементи мистецтва, науки та спорту. Шахи також мають і виховне значення: сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі, планувати власні дії, логічно мислити.
Днями Херсонським дитячо-юнацький клубом фізичної підготовки №4 сумісно з Херсонською дитячо-юнацькою спортивною школою з шахів та шашок було організовано та проведено міський етап Спартакіади з шахів серед учнів 1-4 класів закладів освіти м. Херсона.
Змагання проводились у відповідності з шаховим кодексом ФІДЕ, за швейцарською системою. У разі рівної кількості очок двох або більше учасників переможець визначався за коефіцієнтом Бухгольця.
У Спартакіаді взяли участь 34 команди. За підсумками 5-ти турів було визначено переможців та призерів, а саме:
І місце посіла команда Херсонської загальноосвітньої школи №45; ІІ місце – команда Херсонської гімназії №3; ІІІ місце вже другий рік поспіль виборює команда Херсонської загальноосвітньої школи №50. До речі, подібні змагання такого масштабу, проводяться лише у двох містах України, -  Києві та Херсоні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: