Херсон °C

У Херсоні відбудуться змагання з Козацького Двобою

Новости » Спорт
0
9 березня о 10:00 у Обласному Палаці Молоді (ДКТ) відбудеться Чемпіонат Херсонської області з Козацького Двобою. За підсумками Чемпіонату області сформується збірна команда Херсонської області для участі у Кубку України з Козацького двобою 15-18 березня в м. Суми. Далі згідно плану календаря відбудеться Кубок Миру (м. Одесса) та Чемпіонат Європи (м. Харків) з Козацького Двобою.
У Чемпіонаті з Козацького Двобою можуть брати участь спортсмени будь-якої школи єдиноборств - повідомляє прес-служба Херсонської ОДА. Триватимуть змагання з 10.00 до 19.00 години. 
Козацький Двобій - це національний вид спорту. На сьогодні це унікальне явище для підняття на належний рівень фізичної культури на основі національних традицій і звичаїв та відродження козацького духу. Козацький Двобій потребує знання звичаїв і традицій української культури. Він відкритий для шкіл бойових мистецтв національного спрямування, але запрошує брати участь у змаганнях і представників інших стилів, адже це є пропагандою здорового способу життя, традицій і звичаїв населення нашої країни.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: