Херсон °C

Херсонські самбісти прийняли участь на чемпіонаті Європи

Новости » Спорт
0

Херсонські самбісти прийняли участь на чемпіонаті ЄвропиЗ 12 по 15 квітня в Празі (Чехія) пройшов Чемпіонату Європи-2018 з боротьби самбо серед спортсменів молодіжної (U-18,U-20 ) вікової категорії. Україну представляли 39 спортсменів з різних регіонів країни. За три змагальних дня збірна України виборола 29 нагород 9 золотих, 6 срібних та 14 бронзових.

До складу збірної України увійшли два спортсмени від Херсонської області: Шадрін Назар (тренер Шадрін В.М., Мірзалієв Р.М.) та Гочева Вєсна (тренер Гринько О.М.).

Вже в перший день змагань 13 квітня на просторах "Краловської арени" на честь переможця першості Європи Шадріна Назара звучав гімн України. Незважаючи на отриману в першій сутичці травму (перелом пальця лівої руки), зміг зібратися, націлитися на результат та отримати перемогу над суперниками у ваговій категорії до 75 кг.

Херсонські самбісти прийняли участь на чемпіонаті Європи

14 квітня у боротьбу за нагороди Чемпіоната Європи 2018 вступили дівчата у ваговій категорії до 44 кг, серед них і наша самбістка херсонка Гочева Вєсна. Після напруженого змагального дня Гочева Вєсна зайняла другу сходинку європейського п’єдесталу пошани.

Херсонська федерація спортивного, бойового самбо та дзюдо

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: