Херсон °C

Військових запрошують на Всеукраїнський турнір з футболу «Кубок Нескорених»

Новости » Спорт
0
19 травня о 12:00 на стадіоні «Атлет» (м. Київ, пров. Лабораторний, 7-А) відбудеться фінал Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок нескорених». Його мета – фізична та психологічна реабілітація ветеранів війни та діючих військовослужбовців, які пережили війну і досі не можуть знайти себе у мирному житті.
Як повідомляє прес-служба Херсонської ОДА, участь у змаганнях візьмуть близько 150 ветеранів бойових дій та діючі військовослужбовці, службовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, каліцтва, контузії або інші захворювання під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій в АТО, у ході миротворчих операцій за участю України.
Змагання триватимуть за двома категоріями:
- особи з ампутацією однієї нижньої кінцівки на будь-якому рівні зі збереженням функції другої кінцівки. Гравці пересуваються за допомогою милиць без патології вестибулярного апарату і збереженням зору;
- особи із відсутністю уражень нижніх кінцівок або із частковим пошкодженням нижніх кінцівок, які пересуваються самостійно без додаткових засобів (ходунків, милиць).
Цей турнір є ініціативою уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка та Міністерства оборони України. Ініціативу підтримала Федерація футболу України, взявши на себе функції організатора змагань.
Участь у турнірі безкоштовна. Реєстрація на сайті Федерації футболу України або шляхом запиту на електронну адресу milfootball@ukr.net для отримання форми заявки (контактний телефон: 068-572-48-34).
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: