Херсон °C

У складі збірної Херсонщини з вільної боротьби 7 чемпіонів

Новости » Спорт
0
Фінішували Всеукраїнські спортивні змагання громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» з вільної боротьби серед дівчат та юнаків 2004/2005 років народження під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» 2018 року, які проводилися з 14 по 17 червня в м. Скадовську на однойменній начально-спортивній базі громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос».
Вільна боротьба стала четвертим видом спорту у програмі Всеукраїнських змагань під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» 2018 року: до цього були бокс і дзюдо у смт. Ворохта Івано-Франківської області та греко-римська боротьба у              м. Берегове Закарпатської області, на яких  Херсонщина не була представлена.
У змаганні з вільної боротьби взяли участь 161 юний борець з 13 областей України (це поки що наймасовіші з чотирьох проведених видів спорту), з них 36 спортсменів з Херсонщини.
Після урочистого відкриття розпочалися запеклі баталії на двох килимах у одинадцяти вагових категоріях у дівчат та юнаків
У складі збірної Херсонщини 7 чемпіонів, 3 срібних та 5 бронзових призерів у особистій першості.
Переможців і призерів у складі збірної Херсонщини підготували у Херсонському вищому училищі фізичної культури та спорту, його Скадовській філії, ДЮСШ з вільної боротьби обласної ради, Бериславській районній ДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, Новокаховській ДЮСШ «Таврія» міської ради тренери Валерій Іздебський, Валерій Ціомашко, Євген Бевзюк, Андрій Перерва, Андрій Мєшков, Мукумша Алірізаєв, Віктор Зорін, Костянтин Гега.
Переможцями командної першості у поточному році, як і в минулому, стала збірна команда Херсонської області, на ІІ місці – запорожці, на ІІІ – хмельничани.