Херсон °C

Олімпійський день у таборі «Прибрежний»

Новости » Спорт
0
Олімпійський день - 2018, що проводиться щороку майже в 200 країнах світу і присвячується дню створення Міжнародного олімпійського комітету, запам'ятається його учасникам цікавинками та подарунками. На базі дитячого оздоровчого табору «Прибрежний» за участі фахівців управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, Херсонського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбулися фізкультурно-масові заходи, присвячені Олімпійському Дню, в яких взяли участь більше 600 дітей.
За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА, почесними гостями свята стали срібний призер Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі, неодноразовий чемпіон світу з веслування академічного Павло Гурковський та президент Херсонської обласної федерації академічного веслування Ігор Гарагуля, які для усіх бажаючих провели фітнес-зарядку «Руханка».
Також  учасники свята пробігли символічні Олімпійські 192м на одну стадію, після чого дітям було вручено подарунки  від НОК України.
Відзначимо, Олімпійський день є масовим культурно-спортивним заходом, що охоплює всі регіони країни: обласні центри, міста, селища, села, дитячі табори. Після старту в Києві він крокуватиме по різним куточкам України.

Олімпійський день у таборі «Прибрежний»

 

Олімпійський день у таборі «Прибрежний»

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: