Херсон °C

Турнір пам'яті Дмитра Моторного у Чорнобаївці

Новости » Спорт
0
3 листопада в селі Чорнобаївка відбувся Відкритий турнір з гирьового марафону пам'яті Дмитра Моторного. Вшанувати пам'ять легендарного аграрія, Героя України приїхали спортсмени з 8 областей: Хмельницької, Черкаської, Київської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської та Херсонської.
65 спортсменів змагалися за пальму першості цього престижного турніру.
У поштовху одної гирі з довільною зміною рук серед ветеранів чоловіків старше 60 років перемогу здобув Микола Семенов з Нової Каховки. Серед ветеранів-чоловіків 40-59 років перше місце посів Іван Повар з Борисполя. Серед чоловіків до 40 років найкращим виявився Олексій Кузнецов з Херсона.
У змаганнях на ривок одної гирі з довільною зміною рук переможцями вийшли – категорія старше 60 років – Володимир Количинський з Хмельницького, 40-59 років – Михайло Новур з Кропивницького, до 40 років Андрій Кравченко з Харкова, дівчата до 16 років Інна Гичкіна з Дніпра, серед жінок – Марина Івана з Новотроїцька.
Поштовх довгим циклом одної гирі з довільною зміною рук – перші місця завоювали: жінки до 40 років – Марина Коваленко з Черкас, юнаки до 16 років Дмитро Козуб з Дніпра, чоловіки до 40 років – Олександр Пучков з Херсона, серед жінок-ветеранів старше 40 років кращою стала Любов Родікова з Херсона, серед чоловіків-ветеранів 40-59 років – Володимир Шеремет з Кропивницького.
У змаганні фіткрос-комплекс краще за інших виступили серед жінок Альона Резніченко з Черкас, серед чоловіків Руслан Луарсабов з Харкова.
 У марафоні-етсафеті найкраще себе показали серед жінок у ривку до 16 кг – Олена Жданова та Валерія Жизневська з Дніпра, у поштовху серед ветеранів-чоловіків – Володимир Шеремет та Михайло Новур з Кропивницького, поштовх на 24 кг – Олексій Кузнецов з Херсона та Андрій Кравченко з Харкова.

Організаторами цього спортивного свята стали голова СВК «Зоря Моторного»Костікова Ольга Дмитрівна та голова Асоціації гирьового спорту Херсонської області Михайло Олійник. На відкритті змагань спортсмени отримали пам'ятні чашки та книги про життя Дмитра Констянтиновича Моторного. І організатори, і спортсмени висловили сподівання, що даний турнір стане традиційно проходити на Херсонщині.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: