Херсон °C

Херсонські борчині завоювали три золоті та одну срібну медалі

Новости » Спорт
0
Спортсменки комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради – багаторазові володарки Кубку України з вільної боротьби.
Херсонські борчині здобули три золоті та одну срібні медалі у Кубку України з боротьби вільної серед жінок, який є визначальним у підведенні підсумків цьогорічного сезону. Змагання проходили з 29 по 30 листопада у Броварах.
Майстри спорту міжнародного класу Тетяна Ріжко та Алла Белінська завоювали «золото» у вагових категоріях до 62 кг та 68 кг відповідно. Майстер спорту України Ірина Пасічник виборола для своєї команди іще одну золоту нагороду у ваговій категорії до 76 кг. А Єлизавета Тіскарьова, поступившись у фінальній схватці, стала володаркою срібної медалі. Про це йдеться на сайті Херсонської обласної ради.
У командному заліку наші дівчата здобули друге місце та поповнили скарбничку Херсонської школи вищої спортивної майстерності та Херсонщини високими здобутками.
Дякуємо спортсменкам за нагороди, а їх тренерам – Заслуженому тренеру України Володимиру Євонову та тренеру вищої категорії Роману Павлову – за професіоналізм та високий рівень підготовки молодого покоління.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: